Бланка за пълномощно за представляване при продажба на земеделска земя

• T
    Здравейте, понеже порових из интернет, но не намерих добър вариант, моля ви да ми помогнете по следната тема:\r\n\r\nБрат ми ще ми прехвърля земеделска земя, но няма възможност да пътува от София до мястото където по закон трябва да се сключи сделката.\r\nКонсултирахме се с нотариус, ще направим пълномощно, с което ме упълномощава да сключа сделката от негово име като продавач, и да ги продам от негово име на мене.\r\n\r\nВъпросът ми е, има ли някой типова бланка за подобно пълномощно, за да не се разхождаме до нотариуса 100 пъти. Ако някой реши да помогне - нека я изпрати на мейл [email protected]\r\n\r\nПредварително ви благодаря!
  • К
    Здравейте, някой може ли да ми изпрати бланка от пълномощно за продажба на земеделска земя.Ако е възможно да е реално пълномощно естествено със заличени лични данни и индднтификатор. благодаря
  • Л
    Здравейте, освен пълномощно ще ви трябват и два вида декларации, заверени от брат ви. Едната е за липса на задължения, а другата за семейно положение. Ако нямате заверени декларации, няма да може да бъде изповядана сделка.
  • R
    Ще ти сканирам бланката , но събота или неделя . В момента ми е при нотариуса за сделката.
  • M
    Сделката се извършва пред нотариус,както се подписва и пълномощното в негово присъствие.Самото пълномощно и договора за покупкопродажба,ако е така се изготвят от адвокат.Всеки нотариус си има район на действие и пълномощното се заверява от този,който ви и по местоживеене .Впоследствие изповядвате сделката при нотариуса на чиято територия се намира имота,като той извършва вписването,Вие съответно,когато след няколко дена си получите нот.акт сте длъжни да подадете даначна деклараця в съответната община за промяна на имотното Ви състояние.
  • A
    Не мисля, че е редно да го правите вие.Не струва кой знае колко да ви го направи нотариус.Сигурна съм, че и на вас ще ви е по-спокойно. Аз не бих рискувала

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

200 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

595 0

Фермер, оправете си сайта

proba: Fermer, пуснахте новината, но вижте какво сте написали: ""Навес не се изисква само за пас...

212 1

ФУ за ЗП

ciko: da sama si otgowori ,kogato e zakrito ili obosobeno mqsto se iziskva kasow aparat.mojesh b...

334 2

Какво прави БАБХ, под ръководството на Д. Илиев?

Zevs: Съществуват глупости, които е способен да изкаже само глупак, Подобно на това същество И...

475 2