двигател от беларус952 на тк80

• W
    някой знае ли дали ще пасне двигател от беларус952 на болгарова кутия!???или ако не пасват какви са разликите в двата двигатела!??знам че един от първите модели е с болгарова кутия беларус820 или890 не съм сигурен кой точно!
  • W
    Дам!
  • L
    Намира се до Петролна база
  • W
    АВТОТЕХНИКА е на влизане откъм софия преди табелката на плевен!само че се пада от другата страна на двупосочното дмек на излизане от плевен в посока софия!отбива се по едно нанадолнище!преди автотехника има една кебапчииница пекат кебапи буквално на тротоара там може да питаш къде точно да отбиеш!щот тука съвсем точно немога да ти го обясня-като отбиеш от главното и се прави спускаш и завиваш наобратно и влизаш в 1 плац и автотехниката в чак в дъното!имат някакви минимални разлики с агрината та си провери цените за всеки случай!
  • V
    Мерси, Агрината я знам, Автотехника, сефте разбирам за нея.
  • K
  • L
    В Плевен питай в "Агрина"064/681009, 0878718787, 0878787899 или "Автотехника ПМ"064 850853
  • K
    kom6ia v smisal 4e sa ni oblastite edna do dryga
  • K
    kom6ia sam ti ot botevgrad
  • V
    Мерси, драсни ако се сетиш, как се казва фирмата, иначе от къде си?
  • K
    kolega kojyx moje da si nameri6 v koperacia kitka stara zagora 6trakni v neta i 6te ti izlezat telefonite za vrska ,a gymite za prednoto za bolgara sam gi zel ot edna plevenska firma predi 3 godini misla 4e be6e 2009 godina ama triabva da popitam za telefona za vrzka sega moje i pove4e parida sa stanali nemam i predstava triabva da vrtna nekoi telefon i 6te razbera kak vrvat cenite
  • V
    Колега, от къде ги купува предните гуми на 200 лв? Щото където съм питал се над 300 ги дават, сега карам с обикновени на предното, но друго си е да са грайферни.
  • S
    pitaj prijatelja si za adres ili telefon za tozi mejdinen kojuh na umz za bolg dvigatel.kum kir40
  • T
    Това са разликите според каталозите на руснаците Основные отличия дизеля Д-245 от Д-243: - установлен турбокомпрессор; - изменена конструкция патрубков впускного и выпускного коллекторов, шкивов коленчатого вала, водяного насоса и генератора; - введен дополнительный клиновой ремень для привода вентилятора и генератора; - в коренных опорах блока цилиндров предусмотрены специальные форсунки для охлаждения поршней струями масла; - топливный насос с противодымным корректором (ПДК); - головка цилиндров имеет вставные седла клапанов, изготовленные из жаропрочного и износостойкого сплава; - под первое компрессионное кольцо в поршне залита вставка из специального чугуна; - поршень имеет три канавки под поршневые кольца; - трапецеидальное верхнее компрессионное кольцо; - коленчатый вал и шатуны изготовлены из более прочных материалов; - шестилопастный вентилятор диаметром 450 мм; - масляный насос большей производительности; - воздухоочиститель диаметром 270 мм; - центробежный масляный фильтр имеет повышенную пропускную способность;
  • M
    Живи и здрави,ама на пролет трябва да сменям ма моето и задни и предни и това ще му е до края.Моточасовете са нищо,но годинките са доста.Помагало е при коситба,ремаркето влачи,когато се изкарва торта и зимно време сняг рине.Орало е колкото около фермата да набраздим срещу пожари иначе в нива не е влизало.Много кандидати имаше за него,ама не ми се дава по-скоро от сантиментални чувства.
  • K
    420 lv s dds vzex gymite

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

JD 6420 проблем в навеса

димитров: сьщият го имам сьс същия проблем поправиха го но не напълно сега вдига от копчето но не па...

36 2

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

45 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

215 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

103 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

100 0