кои животни са добри за отглеждане

• I
    здр колеги искам да знам кои животни колко печалба и разходи имат.аз се намирам в район който може да се отглеждат всякакви животни имам паша за тях и обор.крави овце кози коне
  • M
    Да,ама те сами не са дошли,ние си ги избрахме!
  • W
    ако си ги обучил да пишат сгради със "З" верно трябва да се издигна доста нависоко та да не виждам разликата между "з" и "с" ТВА В КРЪГА НА МАЙТАПА!Ама такива неща като сгради със "З" ги раждат мангалите само които нямат собствена писменост собствен език и т.н. а после се засягат че им викам мангали!
  • W
    а ти пък откъде ти дойде на акъла че имам впредвид тебе като говоря за управници
  • M
    От професионална гледна точка на бивш авиатор ще ти кажа,че всичките,които съм обучавал и съм командвал са живи и здрави.Авторитета и уважението,обаче се печелят не с командване а с професионализъм и личен пример.Всеки е това,което сам е направил от себе си въпреки заобикалящата го среда а в много случаи точно тя е или движещ фактор,или спирачка на прогрес.Пак от личен опит ще ти кажа,че от малка височина се вижда малко,но когато се издигнеш във височина и видимостта е друга и ориентировката също.Последното изречение може да се тълкува и в пряк и в преносен смисъл,а живота и науката са доказали ,че е вярно.
  • W
    Ами моето положение си ми харесва кофтито е когато нямаш сиво вещество и почнеш да управляваш и командваш хората! тогава и да ти харесва твоето положение няма как да си доволен от общото което те заобикаля!
  • M
    Mноооого се извинявам за правописната грешка,която съм допуснал и ще се старая да внимавам,когато пиша основно за правописа!!!Добре,че хората са измислили средства за заличаване,като коректори на пример.Лошото е ,че няма как човек да върне времето и да заличи житейските грешки плод на недостатъчно вероятно сиво вещество,които в повечето случаи са причина за собственото ни положение.
  • W
    Мирчев имаш се за учен човек и за нещо голямо ама видиш ли СГРАДИ СЕ ПИШЕ СЪС "С" НЕ СЪС "З"
  • M
    Колега, от животновъдството се печели,но първо трябва да знаеш какво имаш и после да искаш.Без земя (фуражна база),подходящи згради,подготовка-теоретическа и практическа,земеделска техника и начален капитал не се захващаш.Иначе шопите имат една приказка:НАШЛА МИШКА ДУПКА И ПОВЛЕКЛА ТИКВА!Успех!
  • D
    Като не си виждал това си е твой проблем.Постърай се да видиш,това говори много лошо за теб.
  • M
    Колеги несам виждал още някои животновт да е спечелил само работа и мизерия.
  • P
    канарчета [dalavera]
  • D
    А по въпроса.В момента най-много се печели от овцевъдството,но трябва да си запознат с нещата.
  • D
    Станиславе стига си бъзикал момчето
  • S
    Мой познат поляк, си купи за една година апартамент във Варшава. Отглеждаше сибирски сепулки за кожата им.
  • I
    Nqma takiva

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

163 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

177 0

Овце без мляко

Здравейте, колеги имам следния проблем Овцата се агни има направен съд ,но няма никакво...

294 0

1 био ЖЕ

Агри.БГ: Здравейте, Няма промени в пресмятането (поне към момента не са упоменати). Съгласно § 2з...

126 1

Българска порода за месо

Здравейте фермери пиша ви защото имам един въпрос на който не мога да си дам отговор а и...

456 0