колеги дайте съвет

• P
    Дойдоха ми на проверка от разплащателна исе оказа че подаденото заявление за ушни марки от преди 4 месеца е с объркани номера на ушните марки и при всичко това с объркана година-2010!Пуснах корекция на заявлението. Ще се възползвам от възможноста да обжалвам!Но дали при проверката от София изобщо ако ми уважат жалбата ще ми признаят ли корекцията .ДА СЕ НАДЯВАМ ЛИ НА СУБСИДИИ ИЗОБЩО
  • M
    Колега,ушните марки идват сравнително бързо,но каква е тази 2010г и за какви животни става дума.Ако са крави и 2010 е писана като дата на раждане-забрави за субсидия,защото не се водят крави.Ти беще ли там,когато писа декларацията или ...?
  • S
    Какво стана в крайна сметка-получихте ли субсидия или ви санкционираха?Нас ни санкционираха,но все още нямаме уведомително писмо.Ако някой е имал подобен случай миналата година или сега дайте съвет какво да правим от тук нататък
  • M
    porachash ushnite marki i za dve sedmici gi dostavqt na mesto
  • P
    При нас в Симеоновградреда е следния като падне марка заявяваш я в РВМС заявявяш я плащаш си за нея същевременно не ти издават фактура и чакаш после дая достави фирмата в РВМС може четири пет шест месеца
  • S
    Нали това ти казвам от 2 до 3 седмици се чака да ти пристигнат ушните марки ,иначе пристигат на адрес,проверяващите не признават заявлението а само марките.
  • P
    При вас също ли чакате по три четири месеца да си получите заявените ушни марки. От фирмата къде ги доставя куриера в РВМС или на вашия адрес.Контролните органи признават ли заявлението от РВМС залазерно надписаните ушни марки което е издадено един месец преди проверката?
  • S
    Нещо не се връзва,подали сте декларацията за премаркиране преди 4 месеца пък объркано от 2010.2 до 3 семици след подаването на декларацията дубликатите на ушните марки трябва да ви бъдат доставени чрез куриер.за самото объркване на номерата незнам кой носи вина,при 10% липса на животни от стадото от заявените броят им се умножава по 3 и така за 30% няма да вземеш пари,поне така на мен ми беше обяснено,но ти се обжалвай разбирасе,успехи!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта