СУБСИДИИ НА ГЛАВА ЖИВОТНО

• B
    Знае ли някой кога ще започ;не изплащането на парите
  • B
    Та те субсидиите 3та година се плащат на базата на 2009 год как не сте разбрали та то това е със закон в държаван вестник и не сте длъжи да подържате броиката
  • B
  • F
    колеги а някакви субсидии за НДЖ дали ще има сега и само това ли ще са ни субсидиите...та ние сме по зле от зърнопроизводителите [:slap:]
  • V
    И Мойте са така по 91 лв за крава, само дето са ми удържани 2600 лв санкций за пасища от 2009 година ама аз си го знаех , и по де минимис ми удържаха и сега , дано да е за последно ! За това и колегите получавате по малко пари не се чудете, просто имате санкций за които сигурно и не подозирате !
  • M
    точно така е Ради,но кой да гледа
  • R
    Приятелю, когато погледнеш страница седма от Заявлението за подпомагане за 2011 година, ще разбереш, че е така. В Таблицата за животни необвързани с производство в колона №2 автоматично ти излиза броиката към 28.02.2009 година, при мен това са 30 броя, в колонка №3 в която пише "Общ брои по видове, за които кандидатствам през текущата кампания т.е./2011 година/" аз съм вписал 44 животни. Днес ходих да проверя колко пари са ми превели. [:bee:] Парите по сметката са ми 2730 или 30 броя по 91 лева са точно толкова! Няма лъжа няма измама от Миро мазния истина хич! [:bee:] [:bee:]
  • S
    marian vlez si v skype be
  • M
    парите са точно колеги ,само че са за 2009 година за добитака който сме имали .сега да видим кой духна супата ние или земеделците 91 лев немой си купим джипчета
  • S
    Radi_45 Ako tova e tuka naistina trqbva da hvur4at ostavki. trqbva da se vzemem v raci i stiga sme turpqli
  • R
    Снежана, парите наистина не са за броиката през 2011 година а са ни платили за животните, които сме имали към 28.02.2009 година! Това Миро мазния и онази с обратната захапка не го казваха на пресконференциите, които даваха за да обясняват колко много мислят за животновъдите! [:bee:] [:bee:]
  • S
    Хасково -Прокредит има,но парите не се отнасят към тазгодишната бройка на крави-защо незнам,,,,
  • G
    НАЛИ ТИ ПИСАХ КОЛЕГА АЗ НЯМАМ ,НО ЗНАМ ЧЕ ИМА В ПЕЩЕРА ВЕЧЕ ПОЛУЧИЛ
  • K
    kolegi nqkoi ako ima prevodi v peshtera da pishe.za kravi
  • F
    polu4ih subsidiq za glava jivotno [:slap:] za ..... po 91 lev na glava
  • S
    Мирослав Найденов: Плащанията към българските животновъди започват от днес От днес започва изплащането на националните доплащания на животновъдите. Това съобщи министърът на земеделието и храните д-р Мирослав Найденов при откриване на офис на Българска агенция по безопасност на храните във Велико Търново. Днес ще бъде направен превод на биволовъди и говедовъди, а в сряда ще тръгне транша и към овцевъдите. За първи път тази година биволовъдите ще получат по 300 лв. за глава животно. По различните схеми животновъдите ще получат съответно: - За крави с бозаещи телета – 80 лв. на единица. - За говеда (необвързано с производство) – общо 150 лв. на единица, които ще бъдат преведени на два транша - 91 лв. през следващата седмица и 59 лв. в първата десетдневка на 2012 г. - За овце и кози (обвързано с производство) – 29 лв. на единица

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

160 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

236 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

106 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

181 1