Боят настана,тупкат сърца ни.......

• C
    Пак започваме протестите.Дали този път ще успеем или пак ще изпием по няколко туби вино и ще се приберем?Кучето си лае,кервана си върви.Ха наздраве.....
  • M
    Колеги,предлагам ви да затворим темата,защото тя се изроди по съдържание.В крайна сметка всеки е това,което сам е сътворил от себе си естествено с помоща на обкръжението в което се намира.
  • C
    Това беше.Всяко чудо,за 3 дни
  • G
    Каква тактика на правителството.....РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАДЕЙ..Успяха да противопоставят зърнопроизводители,зеленчукопроизводители,животновъди, тютюнопроизводители....ние се караме, те стоят и ни гледат сеира.Какви смешки, значи зърнопроизводителите трябва да разпределят и дават парите...те да правят бюджета,защото колегите от другите отрасли са сърдити, че ние не им даваме пари.За първи път имали шанс да получат някакви пари, а не разбират,че са употребени за пореден път.
  • V
    Краси е прав ама на Валентин му е много хабна мотиката да ходи да я наклепа тогава да пише в тези форуми освен ако не е на хонорар.
  • A
    За да се оправи България трябва да сме единни-зърнопроизводителите а вие тука се карате.Всеки си има собствена гледна точка-погрешна или не. Аз лично съм на мнението на Краси Колев когато написа това-Кой ви каза бе , сърдити непостигнали нищо ревльовци , че банките не дават пари ! Не само че дават ами и сами те търсят ! Обаче се иска да покажеш нещо насреща ! Да видят , че работиш а не само да ревеш ! Покажи какво си постигнал и ще ти се даде ! Заложи си субсидиите и ще ти се даде ! Заложи си къщата , имота , земята и ще ти се даде ! Пообикаляй 1-2 месеца по банките и пак ще ти се даде ! Ама вие сте на принципа "може да е глад , ама да е рахат" ! Иска се здраво дупе за да станеш човек , а не висене пред компютъра и плюене
  • A
    За да се оправи България трябва да сме единни-зърнопроизводителите а вие тука се карате.Всеки си има собствена гледна точка-погрешна или не. [angry] Аз лично съм на мнението на Краси Колев когато написа това-Кой ви каза бе , сърдити непостигнали нищо ревльовци , че банките не дават пари ! Не само че дават ами и сами те търсят ! Обаче се иска да покажеш нещо насреща ! Да видят , че работиш а не само да ревеш ! Покажи какво си постигнал и ще ти се даде ! Заложи си субсидиите и ще ти се даде ! Заложи си къщата , имота , земята и ще ти се даде ! Пообикаляй 1-2 месеца по банките и пак ще ти се даде ! Ама вие сте на принципа "може да е глад , ама да е рахат" ! Иска се здраво дупе за да станеш човек , а не висене пред компютъра и плюене
  • W
    НЕЩА И ДА ГЛЕДАМ ТАКИВА РЕКЕТЬОРИ!РИИШИ!
  • W
    И пак си оставаш корумпиран мошеник! [bi4]
  • W
    Хи Хиииииии тия приказки съм ги говорил в детската градина!Ам ти явно там си блокирал да се развиваш!А иначе каквото и да кажеш си оставате КОРУМПИРАНИ МОШЕНИЦИ!И НЯМАТЕ МЯСТО В СЪВРЕМЕННА БЪЛГАРИЯ!
  • W
    Хи Хиииииии тия приказки съм ги говорил в детската градина!Ам ти явно там си блокирал да се развиваш!А иначе каквото и да кажеш си оставате КОРУМПИРАНИ МОШЕНИЦИ!И НЯМАТЕ МЯСТО В СЪВРЕМЕННА БЪЛГАРИЯ!
  • W
  • K
    Освен абориген си и с капаци на очите само че не като на конете - те гледат напред . Твоите са се затворили ЗАВИЖДАЙ И МИ ПРАВИ КЕФА ! Аз на хората пожелавам "Каквото ми пожелават двойно да им се връща"
  • W
    ЕМИ ДА НЕКУЛТУРЕН СЪМ И ТАКЪВ ЩЕ СИ ОСТАНА ЩОТ НЕ ИСКАМ ОТ МОЙТЕ ДАНЪЦИ ОСИГУРОВКИ ВНОСКИ И Т.Н. ДА ХРАНЯ ЕДНИ РЕКЕТЬОРИ КОЙТО СПЯТ ПО ЦЯЛ ДЕН НА СМЯНА ПЕНИОНИРАТ СЕ СЛЕД 20Г СТАЖ ВЗЕМАТ 20 ЗАПЛАТИ НА КУП ПОЛУЧАВАТ ТАВАНА НА ПЕНСИИТЕ И ПОСЛЕ ВИДИШ ЛИ СТАНАХМЕ БИЗНЕСМЕНИ ИЛИ ЗЕМЕДЕЛЦИ И СМЕ НАЙ-ДОБРИТЕ НАЙ-ЧЕСТНИТЕ И НАЙ-СВЕСТНИТЕ!ПРЕДПОЧИТАМ ДА СЪМ АБОРИГЕН! [bi4] [bi4] [bi4] [bi4] [bi4] [bi4] [bi4]
  • W
    САМО ДЕТО ТАТЕ Е РЕКЕТИРАЛ ХОРАТА ДА ТИ ЖЪНАТ И ОРАТ БЕЗ ПАРИ!ЗНАЕМ ГИ ТИЯ ДЪРЖАВНИ РЕКЕТЬОРИ (ПОЛИЦАЙ И ПОЖАРНИКАРИ) КОЛКО СА РАБОТЛИВИ И КАКВИ ЧЕСТНИ БИЗНЕСМЕНИ СТАНАХА!АЗ СЪМ ГО ПРЕЖИВЯЛ ТОЯ РЕКЕТ ТОЧНО ОТ "ПОЖАРНИКАР" ТУКА ТАКА ЧЕ.......МААААААРШ ОТ ТУКАА! [bi4] [bi4]
  • A
    krasi, i az mislia che ne triabva da obrushtah vnimanie...evala za postignatoito verno tribava dupe ....!!!! prosto staro mislene imat mnogo hora!!! niakoi be6e kazal v tozi forum ""bedni no gordi" a triabva v bg. da se kazva v bg "gordi za tova bedni "" spored men niama mladi hora s merak i ambicii, koito da davat kuraj na po vuzrastnite .....

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Гъбарник

Цецо: Другото което искам да попитам е от една торба вярно ли е че излизат от 2 до 3 реколти

267 4

Кой трябва да се сигнализира за неидентифицираните животни?

Кой трябва да се сигнализира, за да се вземат навреме адекватни мерки, когато има неидент...

779 0

Държавата да поеме разходите за заплати и осигуровки, данъци

cenko: Като се замисля, наистина това са си чисто поемане на разходи за заплати и осигуровки ......

1713 2

Градушки - До 90 ст./дка такса ще плащат фермерите за противоградова защита!

htz180limited: Нищо догодина ще си платиш по 1 лв на декър (покрива няма да го плащаш.Покривите и бетонни...

2305 4

Не ви ли писна да ви крадат или ? Такса за градушките по 1 лв на дка

Uvas: Явно не! Щом седим и пасем, още издевателства ни трябват. Така е, като получаваме даром,...

2593 6