Недопустими площи

• S
    Здравейте, колеги предполагам, че моя проблем е общ проблем за тези прословути недопустими площи, да измислим нещо заедно срещу поредната глупост на министерството. Имам цял блок от 500дка., който ми го смятат за недопустим, а той си е напълно допустим обработен и т.н., и заради него и това че е очертан ще ме отрежат една солидна сума от субсидията, писах и продължавам да пиша и получавам откази и празни приказки от всякъде, дайте идеи вие какво правите по този въпрос и някой пожънал ли е успех.
  • Z
    мисля ,че това се прави умишлено за да се спестят пари от полагащите ни се субсидий.Площите ни излизат ,но очертаването не съвпада с границите на парцелите. Застъпванията които имаме и отказваме, ще ни ги пишат за наддекларирани и ще ни резнат.Явно някой мисли повече за далаверата,но не и за производителите.
  • S
    Ами не попадал във заповедта на министъра за теренни проверки на недопустими площи, и поради тази причина никой не иска да дойде на проверка
  • D
    Теренна проверка няма ли за този блок?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

217 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

295 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

145 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

286 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

705 0