Сдружаване на всички местни регионални животновъдни организации в една национална животновъдна асоциация

• V
    нека да излъчим по 1 или 2 представители от всички сдружения в страната и да учредим 1 национална животновъдна асоциация която да защитава интересите на всички животновъди . На 26 в стара загора или където решим. давайте предложения много сме разединени трябва да се обединим за да сме силни.
  • M
    Напълно съм съгласен, досегашната работа, или по скоро бездействието, ди докара до тук, не визирам онези дето зад гърба ни се договарят с министри за лична облага а уж ни представляват, ето защо подкрепям идеята за такова сдружение, но в него да са наистина животновъди, които всячески се борят да оцелеят, а не такива дето гледат да останат по-малко че за тях да има повече-защото това е адски грешно мислене. Като пример ще дам снопа със стрели на хан Кубрат.
  • V
    светлъо така е затова трябва да се държи сметка и на тия които се договарят с министъра а пред нас се правят че ни защитават интересите не трябва да заравяме глави защото ни се оголват дупетата
  • M
    Идеята е повече от чудесна, но се упасявам че във всяка организация и асоциация от подобен тип създадени до сега, има "парашутисти" които работят против интересите ни. Иначе разрояването на животновъдите в какви ли не "обшности" води само до по слабо животновъдство.
  • V
    ако ние не направим нужното никой няма да ни обърне внимание ето какво трябва да се направи всички дребни и едри сдружения да се активизират да направим национална конференция за да устояваме с нашите искания да се съобразяват министрите поне да изравнят субсидиите с румънските
  • G
    Защо да не стане...ако има повече хора, които мислят като Васката и по малко предубеденост и песимизъм, като този на sve_liu.Всички заедно можем повече!
  • S
    Vaska dobre izmisleno no edva li 6te stane

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Ентомофагия

Здравейте! Замисляли ли сте се някога относно това какво ще ядем след 10-15 години? Или с...

176 0

Изкупуване на охлюви за реализация в чужбина

Здравейте! Нов съм във форума и като цяло отскоро обмислям идеята да се занимавам с не6т...

1293 0

Как да създам ферма за охлюви

proba: Здравейте интересува ме как мога да започна да се занимавам с охлюви.разбрах че едно от на...

1444 2

Начинаещ охлювъд

Ivanov_i_brat_my: Разумния човек не се интересува дали в страната има пазар, а дали той може да си продаде п...

7111 1

Ферма за охлюви - споделете актуална информация

Здравейте, интересува ме отглеждането на охлюви. Изчетох всички стари теми, но са доста ст...

1663 0