Проблем при превключване от бавни към бързи на Belarus 952.3

• B
    Къде може да е проблема при превключването от бавни към бързи скорости? Включва, но много трудно! \r\n\r\nБлагодаря предварително!!!
  • B
    Благодаря за мненията!
  • B
    nese pritesnqvai kolega.imam edin priqtel ima to4no s16tiq problem s negoviq belarus.4akamgo da sv1r6i oranta idago otvarqme i da vidim k1v e problema.ako go oti predi nas pi6i
  • S
    no 6tom yspqva da prevklu4i zna4i samo se e ykopal kanala na kapaka trqbva da go svali6 i s edna raketka da go popravi6 zglabq6 i kara6
  • S
    kolega tiq traktori si ykopavat kanalite na fiksatorite na kapaka zatova neiska da prevklu4va. a drygiq variqnt e da e skasal kyxiq mejdinen val po koito varvi vilkata za barzi i bavni i tova stava po nqkoga s tiq savetcki traktori
  • K
    napravigi na vqzdyx s byton i niama6 iadove stava kak e na 6koda madarka no pogledni pqrvo kakvo zapva ta se vklu4va trydno
  • D
    По скоро проблема като че ли е във вилката
  • I
    kolega proveri fiksatora daneti e nategnata mnogo projinata i danee kriva vilkata koqto ti vklu4va barzite i bavnite i ot samoto na4alo li pravi taka ili e ot skoro ot kolko vreme e taka.
  • G
    Прекалено стегната пружина на фиксатор може би
  • G
    Прекалено стегната пружина на фиксатор може би

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

JD 6420 проблем в навеса

димитров: сьщият го имам сьс същия проблем поправиха го но не напълно сега вдига от копчето но не па...

36 2

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

45 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

215 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

103 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

100 0