Проблем с палене и двигател на Беларус 952.3

• F
    Колеги даите някакво мнение за проблема на Беларуса. Като го запаля сутрин не иска дасе форсира веднага минава около минута докато се набере и тога започва да се форсира. Когато му паднат оборотите и неиска да се наема все на пална газ трябва да трагвам на нормални обороти неможе да трагне все на 1600 оборота трагвам не е нормално това даите някакво мнение.
  • P
    недостиг на гориво промий си грубия горивен филтър смени и горивния филтър прочисти цялата горивна система!
  • B
    колега провери си филтрите дали стига достатъчно нафта виж си и маркучите да не са прекъснати някъде по пътя до горивните филтри.
  • V
    нафтофата помпа
  • B
    не не е свил но наистина имаше малки клечки като го купих предните собственици кой ли знае с ква нафта са го карали.
  • N
    Я провери по добре да не би някой щъркел да е свил гнездо там [:slap:] .
  • B
    колега и моя беше така като дисковах все едно не му достига нафтата и спира изведнъж.Виж си резервоарите да няма буклуци във тях защото във моя беше събрал клечки и аз не знам от къде.
  • I
    Да не има задръстване някъде по горивопроводите от резервоара до горивоподкачващата помпа? Затлачен горивен филтър (филтри) Провери първо тия елемнтарните неща после бутай разпръсквачи на дюзите и помпа
  • W
    виж да не смуче ветър некъде кво пуши от комина лесно ли пали центробежния регулатор наред ли е да нема некаква електроника в тая помпа клапани некакви клапана сменян ли е
  • F
    da smenyali sa i elementi i razpraskva4i no pak nese opravi
  • I
    za danemoje da se isforsira pompata nemoje da napravi dostata4no nalqgane elementite i klapan4etata istarvat gorivoto i otnema vreme dokato sazdade nalqgane i taka zabavq i nemoje da se isvorsira tova e pri4inata
  • W
    и аз съм имал запекли дюзи па не ми е прекъсвал трактора па може и да не е запекла може да пикае нафтата даже сега на болгара ми втората тръбичка ми чука от 3 години 2 пъти карам помпата и дюзите на стенд и слагам нови разпръсквачи и елементи и пак чука тръбичката майстора се чуди от какво е ама си кара пали си чисти се като му дам газ има си сила тегли гори нормално ДАЖЕ СЪМ ДОВОЛЕН ОТ РАЗХОДА и пак ми чука втората тръбичка и май вече не и обръщам внимание ама на колегата щом тепе матора и неще да се реже-да сваля всичко и да го кара на стенд да си смени дифтунките и филтрите и така МОЖЕ ДА МУ Е ЗАМИНАЛ И ЦЕНТРОБЕЖНИЯ РЕГУЛАТОР НА ИФАТА МИ ТАКА ТЕПЕШЕ ДОКАТО СЕ ИЗРЕЖЕ И ВИКАТ ЧЕ Е ОТ РЕГУЛАТОРА ЩОТ БИЛ ДВУРЕЖИМЕН СЛАГАЛИ БИЛИ ОТ НЕЗНАМ СИ КАКВО ВСЕРЕЖИМНИ НА ИФИТЕ АМА НИКОЙ НЕЩЕ ДА СЕ ЗАНИМАВА ТА ТАКА ЧЕ САМО НА СТЕНД АЗ ПРЕДИ 3Г. КАРАХ БОЛГАРА С 2 ИЗНОСЕНИ ГЪРБИЦИ НА ВАЛА НА ПОМПАТА ПА СИ ВЪРВЕШЕ НА ПУШКА РУСКОТО ЗА ДА НЕВЪРВИ ЗНАЧИ НЕЩО СЕ Е ОМЛАТИЛО
  • I
    kolega nee zapekla duza pri zapekla duza traktora prekasva i ne e ot naftata tova ti e ot naftovata ponpa za smqna sa elementite i klapan4eta imalsam dosta takiva problemi s i vinagi e edno i sa6to samo pompata si opravi.
  • W
    знае ли ти го оная работа кой елемент опуща или коя дюза е запекла от убавата ни лукойлско европейска нафта или леко корабно гориво на всека бензиностанция нафтата е с различен цвят и мирис 2 ЕДНАКВИ НЕМОЖЕ ДА НАМЕРИШ
  • T
    vij dali nqma vuzduh v sistemata
  • W
    помпа дюзи елементи филтри дифтунки и маркучи-всичко на земътъ и слагане на ново

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта