Части за Fortshrit-zt 303

• H
    Здравеите колеги изкъм да попитам ако някои знае каде да намеря преден мост с диференция за Fortshrit-zt 303 ще сам много благодарен.
  • H
    ами да има малко за побългаряване и сега точно това мисля да правя при един фрезист иначе на единия имам изход за рездатка и се надявам да стане ако ли не 6те тарся по вторични ако ми попадне накои трактор ще взема сичко.
  • V
    корпуса на скоростната кутия е различен и не можеш да извадиш движение , а ти трябва и раздатка.
  • H
    Ами имам още два трактора ZT300C и искам да монтирам поне на единия разбрах,че става мост от старите ИФИ с двоино но те пак били 3 модела и трябва да тарся от наи стария и да савпада броя заби на поньона и копроната малко тродно но аз не барзам!
  • V
    на твоя мост какво му е колега та търсиш друг
  • H
    колега трактора изглежда много добре,но за момента ще пробвам с мост от ифа ако нестане ще видим по нататак все пак ти благодаря.
  • D
    .
  • D
    това е трактора. Цена не съм мислил, но няма да е по малка от 6000 лв..
  • H
    според цената колега може и целия да го взема
  • K
    изпрати снимки и предложения за цена на л.с благодаря. поздрави
  • D
    За съжаление не, но е много запазен с нови предни и задни гуми.След основен ремонт на скоростната кутия.Ако ти предтавлява интерес Поздрави.
  • S
    kolega ot ifata ne e li sa6tiq
  • K
    На части ли се продава трактора? поздрави
  • D
    с преден мост не мога да ти помогна, но мога с цял трактор :Д

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта