Моточасове при тракторите

• K
    Много ли са един трактор 9000-10 000 мтч за трактор около 200 к.с,и на 10 години?Какт живот имат като изработени часове скорости,диференциали и др.?\r\nВсяка информация е добре дошла.\r\n\r\nпоздрави
  • M
    Интересно ми е по какво съдите ,че тракторите в Германия са убити от работа,а в Англия и Франция все едно ги държат за музейни ескпонати ли [:slap:] вав Франция най мног са истормозени и в най окаляно състояние--влезте в traktorpol bg-там има трактори на много сносни цени
  • N
    4500лева е комисионната,а транспорта на една машина до БГ е 3000лева/при групаж 2600!!!Никакви 5% !
  • G
    Никея вземат 4500 за транспорт вярно е но и 5% комисионна да не го забравяме
  • Z
    tova e germaniq ne balgariq i teq firmi deto vnasqt traktori i kombaini ot kade mislite gi vzimat ikak izglejdad nqkoi ot vas mojeli dami kaje 4e sporite
  • P
    В тоя сайт са по скъпи и от в България 40 годишен трактор за 10000 лв как ти се струва
  • N
    Ти хубаво кОпуваш от там,ама в Германия тракторите са убити от работа,повечето са на по 10-12000моточаса,повечето са и аутопауър,т.е пълен автоматик и след 6000 часа иска смяна,това струва към 30-32000лева,направи си хубаво сметката!!!Отделно и там са по скъпи с 20 хиляади лева,в сравнение с Английските!!!В Германия въртят часовете със сигурност!
  • Z
    http://www.traktorpool.bg gledai i si izbirai az kopuvam ot tuk
  • S
    ima zetori ima i belarusi do 20000.pi6i v google i si izbirai
  • N
    Какви са тия 5-6000 евро за доставка бе,вие луди ли сте???Никея трейд от Ямбол вземат само 2000паунда или 4500лева за доставка и то на трактор 7-8 серия Джон Диър който струва 100-150 000лева!Какви са тези надценки?
  • W
    за толкова пари верно само БЕЛАРУС!ама си търси от по-старите модели и да е внесен някъде от чужбина!щото всички фирми май си пробутват боклуците в българия като в оная чешка карикатура дето сме като турски кенеф-всеки да си хвърля тука мръсотиите!а беларуса си е сиромашки трактор просто устройство лесен ремонт евтини части!и като стана дума за трактори преди 1-2 месеца имаше 1 човек тука дето ДОЙЦА му се разцепил на две точно след гаранцията!и тука всички му даваха съвети да пише писма до производителя и да си търси правата та мисълта ми е дали някой знае какво стана с тоя случай и дали човека си намери правата!
  • L
    Имам да сея
  • A
    Що не можеш да чакаш- какво мислиш да правиш?
  • L
    Не мога да чакам
  • K
    Според мен най-добре изчакай, ако отворят 121 мярка за земеделска техника, големите арендатори ще си подменят техниката. Тука в нашия район познавам един който нечака тракторите му да станат на 10000 мото часа и ги подменя с нови, а как става този фокус и аз незнам.... де да можехме и ние така.
  • K
    Какъв ще е този трактор за 20 000лв като фирмите вносители вземат минимум 5-6000Е за доставка. То ще е някоя купчина скрап. Най-доброто според мен за тази сума е някой Беларус, не че съм им привърженик но не виждам друг вариант.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта