Цената на пшеницата се задържа на 200 лв.

• T
    Цената на пшеницата се задържа на 200 лв. Ще продавате ли?
  • Колеги как върви пшеницата. Вече чувам цени от порядъка на 250-270лв и то за не много качествена пшеница.
  • S
    Моето лично мнение е,че вина за обидно ниските цени отново имат обидно некомпетентните ни чиновници. Наистина тази година международните цени са ниски както поради кризата,така и поради свръхреколтата. Само че наште умници вместо да финансират една държавна агенция,която да играе на арабските пазари /както правят румънци и украинци/,за да освободят стагнацията на вътрешния пазар,те какво правят-чешат се и се кефят ,че имало много зърно. А когато дойде лоша година и цени над 500 лв./тон,какво ще правят-ще реват ,че не могат да вържат зърнения баланс. Помислете сами,колко Ви струва тон жито и на колко сте принудени да го продавате. Да ,сега и при 180-200 лв. взимате някакви пари,което е по-добре от никакви пари,но утре като почнете да купувате тор,семена,препарати и пр. ще установите че е било по добре да хвърлите реколтата в реката отколкото да я продавате. Успех с новата реколта.
  • Az mislia da prodavam po nova rekolta puk kakvoto doide. Ne mi se podariava po 200lv. Napravo e smeshno. Puk i ne sum ubeden, 4e tazi godina rekoltata shte e osobeno dobra. V ujna bulgaria niama hubavi posevi. Na vsi4ko otgore sa i bolni i gi iadat durvenicite. Sreden dobiv za stranata prognoziram pod 300kg. Moje i po zle da stane. Uspeh.
  • а знаете ли по колко е това LG - шарения
  • S
    schte prodavame kvo da pravim minalata godina udarichme kuoravoto , tazi godina schte udariat has !!!
  • R
    Г-н Николов , странно е , че не сте го видяли . Помислих да Ви отговоря къде да търсите , но така май е по-добре .
  • цената от 250лв на тон го предлагаха преди 2 седмици ;в момента на220лв
  • Kolegi kakva e cenata dnes
  • v perni6ko e 260/270
  • V
    А към днешна дата каква е цената на пшеницата?Баща ми ми казва за 250лв/тон.Има ли някаква доза истина??? /между другото темата е добра особено ако се пише от време на време за да се ориентира човек/ Поздравления!
  • S
    iz4akay o6te malko zapo dobra tsena.
  • Ще прадаваме какво да правим трябват ни пари!
  • S
    posledna tcena za dnes mi se obadiha za 240lv na ton bez dokument kolejke.
  • A
    цената на пшеницата е ниска при нас 220лв/т колешке но ще се вдигне околу пристанищата е друга [:big:]
  • Бихте ли ми казали с днешна дата каква е цената на пшеницата без документ?
Темата е заключена за коментари.

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

222 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

974 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1604 2