какъв трактор ще ми препоръчате?

• D
    Здравейте на всички.\r\nАз сам нов тука що се регистрирах във fermer bg за да се допитам до вас като по добри специалисти от мен.\r\nИскам да ви попитам за тези трактори \r\nИсеки и Кобути и тем подобни дали си струват като цена качество вършат ли работа.Или да се насоча към юмз булгар и др.
  • D
    За тези 4 декара щом толкова искаш трактор си вземи един Владимировец
  • E
    Няма да съжаляваш ако купиш Т40.
  • E
    вземи си Т40. Нява да съжаляваш.
  • M
    ами ще таркаляш руското няма как
  • N
    Има,ама на каква цена???Виждал съм току що докаран от чужбина да се продава за 60 000лева по малко от такъв продаващ се от месеци в Българско...как е???
  • M
    тука в бг.малко ли трактори има
  • N
    Абе момчета какво против имате срещу вносителите на трактори от Англия?Не смятам че един земеделец трябва да си оставя работата и да се занимава с внос на машини,това е работа на вносителя учил външна търговия,както той не се занимава със земеделие като вас!А тракторите в Англия са по евтини защото не е калкулирана цената на транспорта както и печалбата на фирмата вносител!Смятам че търговците на техника втора употреба ви правят дори услуга като начисляват само 3% печалба,за разлика от Мегатрон където печалбата е до 45% и то на ваш гръб!А колегата който търси трактор ако иска да се обади!
  • M
    за 4.декара не си заслужава да си купиш трактор. мото-блок-фреза ще ти върши работа за 4 дек.много добре
  • B
    трактор магарцедес е най-добър!
  • D
    това са груби сметки имам идеята ще мисля ще се допитвам живи и здрави до пролет ще направя проекта може и да ми излезат и криви сметки [:slap:]
  • E
    Виж са тея сметки без кръчмар сме ги гледали /слушали безброй пъти. А защо не сметнеш за тея 7 години колко пари ще ти е гражданската отговорност + прегледа +данъците който ще платиш за трактора + цената на самия трактор а да не говориме за консумативи итн.
  • D
    че на 1 дка площ е подходящо да бъдат посадени около 80 дръвчета. Цените на разсада са от 2 лв. за съвсем мъничко растение до 5.5 лв. за такова, което вече е зимувало и е оформило стъбълце. става въпрос за дървото ПАУЛОВНИЯ Пауловния има около 70 години живот, тоест с еднократна инвестиция се постигат многократни добиви. "Дървото има много приложения – дървесината му е в пъти по-лека от конвенционалната, между 250 и 270 кг на куб. метър", . Добивът от едно седемгодишно дърво е около кубик дървен материал. Така да сметнем грубо за 1дк са 80дрвчета х 5,5.лв=440.лв за фиданки. От 1дк ти дават добив материал най малко 40куб. 40куб х330лв =13200лв Имам 4дк ще взема още 3 за да се застъпват годините на растежа на дървото. Ето затова си търся трактор за да си съм самостоятелен а не да наемам или да се моля на някой.
  • G
    за тия декари кон или мото фреза.
  • W
    ако имаш кво да сееш и къде да го продадеш на добра цена както се фалиш няма да търсиш да си купиш трактор да те джаса ми ше си платиш на някой и така
  • W
    ари ся тия с многото декари да те светнат ко се прай с тракторите не да си мислиш че са фащани в гората и ше им пробуташ уж ВЕЛИКОБРИТАНСКИ БОКЛУЦИ

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

JD 6420 проблем в навеса

димитров: сьщият го имам сьс същия проблем поправиха го но не напълно сега вдига от копчето но не па...

23 1

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

43 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

211 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

102 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

97 0