ПСР 2007-мярка 112

• M
    Здравейте,искам да ви попитам относно Програмата за развитие на селско стопанските райони 2007-2013г.\r\nТа въпроса ми е следният:Вярно ли е,4е ако не се регистрирам като ЗП тази година,а го направя през 2012г.няма да мога да кандидатствам за субсидии по мярка 112 Млад фермер?
  • W
    АМ ПРОБЛЕМА Е ЧЕ СЛЕД КАТО ИМАШ РАЗВИТ БИЗНЕС ТРЯА СИ ПОНЕ МАААААААЛКО ЗАПОЗНАТА С ТИЯ ПРОГРАМИ НЕ ДА СЕДНЕШ ДА ПИТАШ ПО РАЗНИ САЙТОВЕ КАК СЕ ДЪРПАТ СУБСИДИИ РИИШИ
  • M
    Gospodine parvo ne sam taq i ne vijdam kakav e problem da se stremq da se razvivam sled kato sam izgradila ne6to i za6to da ne se borq za subsidii sled kato ima vazmojnost da se vzemat,a sprqmo vazrastta vi az vina nqmam.I ne sam tragnala da ograbvam darjavata,tezi pari 6te mi pomognat da razviq biznesa si a i ne sam dlajna da vi dabvam obqsneniq.Kato ne moje da mi dadete otgovor ne otgovarqite izob6to
  • M
    Gospodine parvo ne sam taq i ne vijdam kakav e problem da se stremq da se razvivam sled kato sam izgradila ne6to i za6to da ne se borq za subsidii sled kato ima vazmojnost da se vzemat,a sprqmo vazrastta vi az vina nqmam.I ne sam tragnala da ograbvam darjavata,tezi pari 6te mi pomognat da razviq biznesa si a i ne sam dlajna da vi dabvam obqsneniq.Kato ne moje da mi dadete otgovor ne otgovarqite izob6to
  • W
    И ТАЯ (ТОЯ) ГЛЕДА ДА ДРЪПНЕ 50 БОНА БЕЗ ДА ИМ ПУКНЕ КОКАЛЧЕ И ПОСЛЕ ЩО ДЪРЖАВАТА НИ Е РЗНЕБИТЕНА И ЩО ТАКА ИЛИ ЩО ОНАКА [mnogo-qdosan] [mnogo-qdosan] [mnogo-qdosan] [mnogo-qdosan] [mnogo-qdosan]
  • W
    АВЕ ЗАБРАВЕТЕ ТОЯ МЛАД ФЕРМЕР НАЙ-ПОСЛЕ ВСЕКИ ТИЧА КЪМ 50 000ЛВ БЕЗВЪЗМЕЗДНИ БАСИ МАМАТА [mnogo-qdosan] И АЗ ИСКАМ АМА ВЕЧЕ НЕ СЪМ МЛАД

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

37 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

157 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

234 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

103 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

177 1