каде и как мога да си продам млечната квота

• R
    Здравейте приятели,някои знае ли как мога да си продам млечната квота 87000 кг.ПРОДАДОХ всичките животни.
  • K
    Аз ще ти обясня накратко,защото процеса е много разтеглен във времето.Изчакваш да влезе 2012 година и както всяка година подаваш декларация за изпълнение на квотата с тази разлика,че декларацията трябва да бъде нулева т. е декларираш,че не си изпълнил квотата,защото се продава само квота,която не си могъл да изпълниш.Ако искаш да продадеш цялата(87000кг)квота,декларираш,че не си изпълнил цялата квота,ако искаш да си запазиш 1000 кг декларираш,че не си изпълнил 86000кг и т.н.После чакаш да дойде 01.09.2012г(мисля,че срока беше до 30.09) и отиваш да си подадеш молба,че ще продаваш квотата,после чакаш проверка,за това дали продаваш мляко без квота и одобрение евентуално дали квотата ти ще беде закупена от друг фермер.Аз в момента чакам проверката,която не е ясно изобщо какво ще проверява,а вероятността да си продам квотата е почти никаква,като се има предвид,че има доста непродадени количества от минали години,които са с предимство.С една дума системата не работи,както много неща в това министерство.
  • A
    поразрових за квотите ,"квотна система " http://fermer.bg/download/36/0 .. тук пише как се прехвърлят

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

316 0

ферма за кози , създаване , проект и идеи от фермери ?

Здравейте , от тази година уча за зооинжинер и ще пиша курсова тема за козите ,интересувам...

187 0

Кози "Ла манча"

doc: възможно най-грозната коза която съществува.вземеш ли такъв пръч-и козите с нормални уши п...

1413 3

Пулсатор и чашки за доене на кози и овце

sokola: Момци, никой ли няма да каже две думи по въпроса ?

2065 5

Проучване сред Производителите на козе мляко, Моля за мнение

tzankov: Инвеститор има намерение да открива завод или цех / в зависимост от количеството на млякот...

1795 9