laina

• P
    daite ideq kvo da pravq s kravi6kite laina
  • M
    polvo kaliforniiskite chervei sa variant za teb
  • P
    много си далеч иначе щях да те оттърва
  • W
    Купуваш или си наемаш една фадрома стара болгар или юмз наемаш двама цигани и си ториш нивите преди оране!Ако работиш земя!тора (изкуствения) както и да го погледнеш под 700-750лв/тон не пада!някой години удря и 900лв! 1 тон са около 20дка.значи идва по 40лв на декар!единствения по-сериозен проблем е че ефекта е много по-бавен!
  • G
    Биогаз
  • M
    тои ще натори нивите ами после как ще се отарве от плевелите то така е лесно [:slap:]
  • W
    А ЧЕ ТОЙ АКО С ПЛЕВЕЛИ СИ ХРАНИ ЖИВОТНИТЕ.......
  • M
    недеи моля то ако беше така слънчогледа що не го ториш с такива калии
  • W
    АЗ ТОРЯ!А ТО ТАКА СПОРЕД ТЕБЕ НЕ ТРЯБВА ДА ПРЪСКАШ 5 ИЛИ 10 ГОДИНИ ЩОТО НЕ ТОРИШ С ЛАЙНА!
  • P
    КОЛЕГИ,ВАЛЕНТИН И МИНЧЕВ КАТО ГЛЕДАМ КАКЪВ БОГАТ ОПИТ ИМАТЕ,МОЖЕ ЛИ ЗА НАПРЕД ДА НИ ПОМАГАТЕ С (ЦЕННИТЕ) СИ СЪВЕТИ.КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ?
  • W
    СПИЦЯЛНО ЗА ТЕБЕ-НЕМОЖЕ!ОТ МОЕ ИМЕ!
  • P
    ТОГАВА ВСИЧКО Е НАРЕД
  • M
    хах ами ти си кажи мнението
  • P
    АЗ СЪМ ГО НАПИСАЛ

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Начинаещ животновъд

Здравейте колеги! Наскоро си закупих 3 юнички черно-шарени, можете ли да ми дадете съвети...

93 0

Здравей те колеги

колеги исках да питам все още имали някои дет да не са получили парички за животни 2018з20...

33 0

ПЪРВЕСКИНЯ НЕ ДАВА МЛЯКО.ПОМОГНЕТЕ!

veseliakat: раздоиване на ръка по 3 пъти на ден НЕ С АГРЕГАТ с два пръста ще и доиш цицките ако са мал...

98 3

Броячи на соматични клетки

Здравейте, някой от вас използвал ли е брояч на соматични клетки? Преди няколко дни дойдох...

442 0