Гуми за ремарке РСД 4 от НИВА

• K
    Колеги, някой карал ли е ремарке РСД 4 с задни гуми от комбайн НИВА. Ако някой е карал моля споделете гумите издържат ли на натоварването и пречат ли на разтоварването.
  • V
    Всичко за гумите : Ванина Експорт АД vanina-export.com ул. Нарцис 26, Промишлена Зона гр. Ямбол, 8600 Тел.: 046 663600
  • W
    причината е само 1 ПРЕКУПВАЧИ както и във всички други сектори ВСЕКИ ГЛЕДА ДА ХВАНЕ ТЪРГОВИЯТА НИКОИ НЕЩЕ ЛОПАТАТА
  • I
    Krali_marko е прав за цената на гумите. Аз си бях взел чисто нова преди 2-3 години за 180 лв , но я спуках и си стоя в склада досега. Преди 2 месеца я залепиха и я сложих и ми остана само 1 за сменяне ,другите 3 са нови. В примекс ми обявиха цена от 260 лв , а за т-150 са ги направили над 1000. Не знам каква е причината , но все пак е по-спокойно като се кара с нови гуми.
  • K
    8-платова с вътрешна и пояс руска от 250лв нагоре, проверих на няколко места и то май други няма да се прадлагат на пазара. За ремарке което се използва само по жътва не си заслужава, а за 1500лв може да се намери читаво ремарке,не да се занимавам да сменям гуми със съмнително качество.
  • W
    ми 8-платовите са около 160-180лв плевен бившия ОАПС гуми "АГРИНА" лятото бяха толкова някъде предни за болгар 140лв а 14 платовете незнам и по 200 да дадеш ама взимаш ЧИСТО НОВ НОВОТО ЕБАВА МАЙКАТА НА ВСИЧКО ОСТАНАЛО
  • K
    Товаря го докато се напълни. Ако има комплект нови гуми за 800лв пиши къде, може и да си купя.
  • W
    че колко му товариш на тва ремарке па може и оста да си тръгнала турни му вериги и му натовари 100 тона и къде ги намираш тия ремаркета по 7-800 лв че не ми е ясно дай аз ше купа 3-4 ама с регистрация И ЩОМ КЪСАШ ОС НАЧИ НЕ СА ТИ КАЛПАВИ 8-ЦИТЕ ТЪРСИ СИ ПО ИЗПЪНАТО РЕМАРКЕ
  • K
    В момента съм с 8-ци със джанти от газка но обърнати навън обаче натоварването е голямо и тази година сменях ос. А 4 гуми струват колкото едно рамарке
  • W
    за задни се слагат 8-ци или 9-ки със се каплите от фаргон или газка за предни не стават щот опират в бутилката на спирачките мен ако питаш фърли пари и си купи 4 ЧИСТО НОВИ и поне 10г, няма да имаш ядове ако намериш и 14 платови си цар

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

D

Газ 53

Иван Митов: Регистрация за газ 53

336 1
C

Регистриране на лека кола като земеделски автомобил

cihancihan5851: Здр.колеги и весели празници,тази тема и мен ме касае,защото съм по ДДС и не мога да отчет...

2990 8
K
1902 1
M

Регистрация на ремарке - има ли промени?

Здравейте Колеги!Иска да попитам някой регистрирвал ли е скоро ремарке?Може ли да се регис...

2897 0
V

Направи си сам -кран за биг бег

throatvr: Здравей, ние направихме такова кранче още 1991година, когато купихме първия Болгар. Става...

17622 16