Имат ли животновъдите нужните знания за отрасъла?

• A
    голяма час от животновъдите нямат нужните знания и затова отрасала е на това положение
  • V
    ne vseki razbira na 100 no vse pak se spraviame niakaksi koito ne see hvanal toi nee uspial
  • K
    що не питате човека по колко мляко му дават на доене тия крави бе разбирачите ,и правите ли разлика в чисто месодайно и чисто млекодайно
  • F
    раните ги малко тия крави жал ми сана като я видях
  • andon4ooooo izkat i taq godina da si kupat po o6e edin djip no 6e duhat supata pari nqma da vidat da da 100 procenta
  • mapooooo q vzemi taq krava da q nahranish tq 6e umre ot glad dokato vzemesh sobsidii kakvo 6e hranish togava kato vzemesh parite makar 4e se samnqvam pari nqma da dadat samo za zemata po 22 leva na nqkoi hora solemite mutri imat po 500 hilqdi leva kredit parite sa sa tqh a ne za nas molqte nahrani taq krava na snimkata ne te li e jal mnogo e slaba oleee ne sam bijdala takava slaba krava [:slap:]
  • R
    Андон ти удари едно червено и сега стига!
  • A
    стига ви толкова
  • P
    А знаете ли по колко ще се плаща на глава, защото аз бях чувала преди по 90 евро, а днес прочетах, че са гласувани по 104 лева на глава за говеда....разликата си е доста...
  • R
    Ще плащат за това което сме написали! И при мен е същия случай, попитах ги и те така ми отговориха за това което съм написал към 29.02.2009 година.
  • A
    ще се плаща към февруари 2009
  • Аз лично мисля, че ще се плаща върху бройката, която е подадена в заявлението. Не трябва да сме паднали под 75% от обявената цифра.
  • S
    Важното е ,че не са по-малко а,че са повече не е проблем
  • При нас проверката установи повече от подадените в заявлението.Подали сме 39,а при проверката бяха вече 63 броя.Коя бройка ще бъде подпомогната?
  • R
    Проверката при мен установи точно това което съм заявил. Брой на животните и ушните марки. Бяха им поставили срок на ветеринарите до 16.11.2009 да приключат с проверките. Казали им че от първи ще започне изплащанета. Но какво ще се случи не зная?
  • P
    Вече не вярвам на нищо , но все още тайно се надявам, че ще ни платят парите...нали надеждата умира последно!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Изкупуване на охлюви за реализация в чужбина

Здравейте! Нов съм във форума и като цяло отскоро обмислям идеята да се занимавам с не6т...

878 0

Как да създам ферма за охлюви

proba: Здравейте интересува ме как мога да започна да се занимавам с охлюви.разбрах че едно от на...

1111 2

Начинаещ охлювъд

Ivanov_i_brat_my: Разумния човек не се интересува дали в страната има пазар, а дали той може да си продаде п...

6887 1

Ферма за охлюви - споделете актуална информация

Здравейте, интересува ме отглеждането на охлюви. Изчетох всички стари теми, но са доста ст...

1457 0

Пакетиране на биохумус

proba: Tрябва ти ПАЗАР! Всичко друго е лесно!

2753 8