мнения за трактор LTZ 65 аб

• L
    колеги здравейте наскоро закупих трактор лтз 65аб 4x4 оригинално трактора си е със двигател на юмз от последните модели със оребрените ризи интересуваме някои ползва ли такъв трактор и какви мнения имате за него по скоро скоростна кутия то двигателя се е доказал все пак
  • P
    imah takav traktor predi niakolko godini i mnogo me e iad che go prodadoh
  • B
    колега имам лтз55 и съм много доволен докато не си купих беларуса всичко си върших с него.Много е здрав и частите му не са толкова скъпи.
  • D
    Не е лош трактора даже е по-добър от Болгара защото е с двойно предаване ако няма хидравлика на волана това ще му е проблема . Иначе за издръжливост зависи от тракториста
  • W
    че то и ЮМЗ-то се крепи повече от болгара в ораньето болгара е за други обработки не е за оранье на болгара му даи да сее пролетници и после да ги копае па глей кво стаа [banan-kufee]
  • M
    4х4, юмезарски двигател и ако тежи колкото юмз- струвами се, че е добре.Поне на оране ще върви повече от болгара
  • K
    ima kolegi koito stoiat visoko nat nas te se bazikat postoiano s na6te ma6ini a nese se6tat ot kade sa trgnali
  • W
    ми доооооообре
  • K
    nebe kolega nesm go kazal v takv smisal mai ne me razbra
  • W
    и кой та обижда-земи та му счупи тиквата
  • K
    de be kolega za6to da s obijdame kara koi kakvo ima nesme se zamognali tolkova kato gledam polovinat a kolegi karame se 4irepe
  • W
    ми от това е че карам убав курник а па ти карай .........през.......нали знайш кво ми е
  • K
    valentine ltez e polovin umz i t40 apa 4e ti kara6 mtz kvo otova i az karam mtz i umz vr6at ni rabota taka i ltzto si vr6i rabota yspex kolegi za napret
  • W
    ми пулим се щот караме убави трактори а не курници дет никой не ги е чувал и немож им намери чаркове гуми и т.н. АРИ ЧАУ
  • K
    zdravei kolega edin priatel go ima s6tia dvigatel umz s orebren blok na rizite ane valentin da se pyli i skorostite sa im kalpavi 4e skoro gi pravi ama po varvi ot umzto v oraneto 4e prednia mos abe dobro traktor4ee rabotilsam s nego i me kefi
  • W
    не че съм виждал много трактори ама ЮМЗ с оребрени ризи още не бях виждал нафтовата помпа откъде е да не с 4 оребрени ризи като на 2 шасита

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

34 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

111 0

Юмз проблем

r560: Едва ли е от помпата и моя болгар има син пушек при работа на място като загрее е по слабо...

242 2

Съвет за трактор около 100 к.с.

Здравейте, искам да закупя трактор около 100 к.с. Ще го използвам за обработка на около 1...

386 0