сортове

• А
    Здравейте колеги, може ли да споделите от кои сортове сте доволни(царевица и слънчоглед) като добив и от кой регион сте. аз залагах на пионер царевица - 9903 ,9757 и 0023 най съм доволен от 9903 680 кг североизточен регион за 2020г.Но тази година освен пионер искам да залагам и на други сортове слънчоглед - пионер le99,le25 . Синджента бакарди и диамантис общо взето почти еднакъв добив имаха ,само ле25 с 30 кг по малко торене - всичко с 15 кг амониева при сеитба и веднъж листно торене Благодаря ако споделите и вашите резултати
  • P
    царевица само декалб под 700 не пада ,а слънчоглед само синджента
  • L
    Царевица пионер 9911,8000 на декар

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Цветна царевица

Здравейте, Попаднах на една статия - https://spiritell.com/%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%be%d1%80...

28 0

Проблем

Здравейте моля за малко помощ във нашата ферма имаме jonh deere 7710 който остана на неутр...

54 0

Сеялка

Колеги каква пролетна сеялка да избера irtem или kurt

109 0

Сеитба на царевица

joker70: когато рече господ да те храни не пита чий син си - ако има влага и торец , няма проблем

442 1

Каква е тази болест или неприятел

masterbol: Моля колеги кажете какво е това ? Гледам из нета и на мен ми прилича на северен листен при...

357 1