Рандемана при телета за угояване

• R
    Някой може ли да ми каже какъв е рандемана при телета за угояване?
  • та този рандеман е като на голляма биала
  • zdr
  • zavisi da li sea na qsla ili na pa6a ako sa na qsla e 50 procenta ako sa na pa6a 45 procenta e randimana
  • F
    Колега здравей,малко късно ти пиша но имах проблеми и сега видях твоето съобщение за кравата с телето.Ако предложението все още е в сила кажи ми цената и къде се намираш,за да се уговориме за покупка.Благодаря за отделеното време.Ариф
  • Колега от кой регион си и по колко килограма ги продаваш?
  • kolega kak se prodava v Gurciq,az tuk gi davam na po 2,20 lv. jivo teglo,i to idealno ugoeni
  • V
    ок.благодаря за съветите.желая ти много успехи
  • V
    до viktor: Много далече съм , от другия край на границата.
  • S
    Мерси не знаех че това съществува http://narms-bg.com/index1.html
  • V
    колкото до гъците те вече са набрали завидна скорост на заден ход и съм заявил на един бившите ми чорбаджии ,че ще му пазя работно место тук
  • V
    от къде по точно сте колега,дайте някакви координати -скайп,тел....ако имате желание разбира се.може и да се видим и поговорим по въпроса
  • V
    това вече съм го свършил.И тук е като навсякаде.не смятам да се хвърлям чак във скъпо оборудване.И все пак все още се оглеждам.БЛАГОДАРЯ на всички ВИ
  • M
    Прочети внимателно,какво иска да ти каже vetfermer,защото ако нямаш добра фуражна база и хвърлиш средства за високопродуктивни породи и скъпо и модерно оборудване,може в последствие да не ти излязат сметките.Проучи какви мандри изкупуват млчкото,поразгледай и други ферми,ако има на около и тогава се захващай.Успех!
  • V
    И аз живея на гръцката граница , те не могат да ни бъдат никакъв пример , винаги са били след нас и скоро пак ще бъдат. Имам познат холандец , който има ферма в Гърция и като ме развеждаше из тамошните индустриални зони ми каза , че в България мафията е с пистолети , а в Гърция е с вратовръзки -крадът повече от нас .
  • V
    благодаря за съветите Ви господин ветеринар,съгласен съм.понаучил съм нещо при комшиите. но елате да ви заведа оттатък да видите за какво иде реч!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

178 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1177 1

Цена на ечемик 2016г.

trinitybg: "цената е около 230-235 лв за тон" - регион В.Търново http://www.fermer.bg/%D1%80%D1%...

7802 14