кошери

• T
    колеги търся да закупя нови кошери или запазени стари,може и заедно със семейството от стара загора съм.някои ако знае къде правят нови ще съм му благодарен
  • D
    Търся да купя около 50 кошера с пчелни семейства около Великотърновския регион....
  • G
    И аз съм чул че в Костинброд са наи евтините, ин аистина не съм намирал по евтини . но трябва да се внимава защото има хора които се оплакват че кошерите които са купени от там са правени от влажен материал и след време се изкривяват.
  • T
    благодаря ти от сърце колега ако случайно намериш сайта ми го прати много съм ти благодарен.
  • M
    здравей. Аз говорих по тел. обясниха ми дъно и капак зглобени корпуса ДБ и магазина са на части ти си ги събираш с видии за по удобен транспорт давам ти и техния телефон 0878409343 ; имаше и снимки на сайта им но сега не мога да ги намеря къде бяха
  • T
    здравей колега във какъв смисъл казваш разглобени и някакви кординати имаш ли за костинборд или като идеш до там ще питаш благодаря ти за информацията
  • M
    здравей колега за нови кошери в Костинброт са най евтини по 47 лв бр в разглобен вид дават и фактури ако участваш по програми на ДФЗ и в Димитровград правят но са скъпи Ще ходя да си взема от Костинброт с лека кола комби 10 бр се товарят. С втора употреба е опасно от болести.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта