семе за сладка царевица

• T
    здравейте искам да попитам имам 3декара на село не са обработвани поне от 2-3 години искам да засея сладка царевица диана или челинджър но не знам от къде да купя семе за пръв път ще опитам да се занимавам сега ще изора мястото за да може май април да сея мястото е до канал и мога да поливам колкото си искам някои може ли да ми каже от къде да си купя семе благодаря ви предварително.
  • T
    някой знае ли от къде мога да купя семе диана в стара загора или региона.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Сеялка

Колеги каква пролетна сеялка да избера irtem или kurt

52 0

Сеитба на царевица

joker70: когато рече господ да те храни не пита чий син си - ако има влага и торец , няма проблем

351 1

Каква е тази болест или неприятел

masterbol: Моля колеги кажете какво е това ? Гледам из нета и на мен ми прилича на северен листен при...

294 1

Цена на Царевицата 2018г

georgievis: В Силистра царевица от 850-1200кг. Влага 12.5 цена зърнени храни 270лв. Аз ожънах на 910кг...

6228 13

Царевица реколта 2017, добиви-цена

фермер: 250 лв на тон преди месец фактурурах 550 кг от дка търновско, доста слабо ама такъв беше с...

4120 6