Въпрос за ширина на дискова брана

• D
    колеги каква трябва да е дисковата брана за юмз имам предвит за широчина
  • W
    ама си 95 коня и 4х4 ПРОБВАЙ ЗА ОПИТ ПАРИ СЕ НЕДАВАТ [:namigvane:] ТАКА ПОНЕ ВИКАТ БАБИЧКИТЕ
  • L
    много са ми наклонени нивите - нагоре ще му дава зор, не мислиш ли ? То май е най-добре да пробвам и тогава да търся ?!?!
  • W
    взимиай си 3.2 брана болгара е 80 коня и 3тона и 600 па си работи перфектно с нея хвърля си 100-ина декара на ден без никви ядове тия пияни колелетия са за юмз-та и тем подобни ако ти е лек трактора слагаш тежести отпред -отзад и най-вече си 4х4-нема да се опира матора ама 3.2 си вземи V-бразна не Х
  • L
    McCormic 95коня,4x4, но е малко лекичък 3тона, за това търся прикачна
  • D
    za kakav traktor q tarsi6 kolega
  • L
    Здравейте, някой продава ли прикачна брана 2,40-2,60, може и 2,80
  • I
    Щом не се намират двуметрови прикачни, ако ти се занимава може да вземеш 3,2 и да си я скъсиш, а и колесара и е по здрав от на 2,2
  • D
    mersi mnogo za snimkite 6te vidq tazi to4no kato koq e i 6te mislq no mai se spiram na prika4na da ti kaja
  • K
    tazi e takava za kakvatoti kazx 4e nesa mnogo gobri i v transport zanasa traktora i la6ka mnogo
  • K
    az sam mnogo dovolen ot neia
  • K
    bd 2m
  • K
    zdravei Mite eto tazi e moita
  • D
    ok 6te 4akam da vidq
  • K
    zdrvei MITE zna4i kato brana ne otstpva po ni6to na prika4nata 6tom plo6tite sa ti ravni samo zavisi na koia strana zaviva6 ako zaviva6 na diasno diga6 navesa ako zaviva6 na liavo diga6 pianoto kolelo stava vapros nakraia na bloka. na ravni plo6ti ne nosi traktora na edna strana no na strmni go zanasa na strani no se spravia umzto za transport i po enercia izklu4am umzto i iadove niama mtzto ia transpontira nqa 9 brza samo zavisi ot koie tazi koiato si nameril popovska lli ima edni te6ki zavetskili biaxa ili prla nova zagorali te mnogo la6kat v transport no v bloka niamat iadove 6te snimam moita i 6te ia vidi6 kakvae
  • D
    ravno e da ti kaja namerix edna s piqno kolelo malko rabota ima no e dosta na smetka kakvo 6te mi kaje6 za tqx

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Скорости на мотофреза

Lupo93: На първа фрезоваш, на втора транспорт с ремарке

88 1

Мнения, за мотофреза Belini B-115

Здравейте колеги, Харесал съм, мотофреза Белини модел B-115. За първи път ще закупувам...

229 0

Колеги, как да нстроя руски плетен плуг 4×25?

solun: Здравей. Първото нещо, което се прави е оглед на самия плуг - трупиците да са разположени...

252 2

Запитване за мотофреза

Драгомир: Колега за каква машина става въпрос. Един приятел от Румъния преди 3 години ми прати фреза...

269 1

Мнения за мотофреза Gardenia GD 17-M-MEGA с ремарке

Мишо: Препоръчвам ти мотофреза с марка RURIS или DAC. Двигателите работят много по-добре от тези...

2167 1