Премахване на овощна градина

• Д
    Здравейте, Имам стара (над 40 години) овощна градина от сини сливи, около 13 дка. Намира се на около 6 км от гр. Раковски. В момента няма нито едно от старите дървета. Има само издънки, шипки, трънки и треви. Тук-таме има по-дебели дръвчета (дебели макс 10 см), които всяка година се режат за дръвца. Търся цялостна услуга за изчистване и дълбоко изораване на мястото. Идеята да я превърна в обработваема земя. Ако някои има рентабилни идеи или оферти, или каквито и да е креативни мнения, моля да сподели. Благодаря!
  • K
    Здравейте. Първото което ми хрумна е : - бригада цигани да ти изрежат остатъците от дърветата за тяхна сметка и да си приберат дървения материал и/или да им доплатиш - или ти да си го изрежеш , а после с мощен трактор да се изоре Дънерите ще си изгният, трактора трябва да изоре без да ги закача, защото може да счупи плуговете. В Дънерите може да пробиеш дупки със по дебела бургия ( с акумулаторен винтоверт) и да сипеш вътре концентриран разтвор от амониева селитра. В youtube има много варианти как се премахват стари дънери.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

+91-8437857317 ❉ How can you protect yourself against common attacks in Masdar

availble whatsapp number+91-8437857317 world famous astrol in world break wedding broth...

3 0

Нови машини за земеделието

Здравейте, интересува ме от къде купувате машини за земеделието? Имате ли някакви препорък...

70 0

Съединителят на ЮМЗ-то залепва

Здравейте. От скоро съединителят на ЮМЗ-рата започна да залепва. Или когато е на свободна...

65 0

Мнения за трактор киоти rx 6030

Някой има ли такъв трактор и с какви впечатления е

93 0

Асистиращо управление PSR

Съвместима с ISO система за подпомагане на управлението PSR е асистиращо управление,...

35 0