Каква е пазарната цена на кошер?

• L
    Здравейте колеги, предлагат ми 5-10 кошера каква е нормалната цена за кошер? Знам че пчели се купуват на пролет и цената зависи от състоянието на пчелното семейство, но все пак кажете ми ориентировъчно как вървят ?
  • K
    Здравейте, търся да закъпя кошери с пчелни семейства от Благоевградска област пишете на лична.. с офертата си и цената за кошер
  • C
    Дай някакви координати, плащам веднага.
  • S
    Здравей,колега даи телефон за връзка ,каде се намират кошерите .
  • B
    колеги, познат продава около 20 кошера 12 рамкови с магазини ( меда още не е ваден ) за 110лв
  • C
    Благодаря Лазаров
  • L
    Не си се обадил колега в Берковица се продадоха 36 кошера пролетта по 110 лв.с изградени магазини даже по два, купиха ги хора от Бяла Слатина,дори бяха и на два форгона но те се продаваха отделно не съм се интересувал кой продава сега кошери,ако разбера ще се обадя.
  • C
    Търся да закупя 20 броя кошери между 80 и 100 лева като говориме на 10 рамки и запасирани с мед, 10 изградени магазинни рамки и кошера с магазина.Регион Враца 0893447886
  • L
    Есента кошерите вървят между 80 и 100 лева като говориме на 10 рамки и запасирани с мед, 10 изградени магазинни рамки и кошера с магазина,макар и да са стари, а пролетта са между 100 и 130 лв.,по-висока цена не си заслужава да даваш нали ги взимаш и ти нещо да изкараш.
  • P
    рояк с 3 пити и майка със сандък(преносен)90лв от лицензиран. празен кошер-75-100лв аз имах оферта за 4 кошера със пчелите,магазините и малко мед за 100лв брой,което си е доста изгодно

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

अघोरपंथ +91-9815884889lost love back by vashikaran

world Famous Astrologer many Gold Medals in Jyotish Shashtri, Jyotish Acharya, Jyotish Bha...

6 0

Идеи за защита на кошерите

Трифон: Преди време четох за един кошер , който беше снабден със защитна система. Май го представи...

225 1

Какви са изискванията за пчелин?

Здравко: Здравей! Тук можеш да прочетеш полезна информация - https://www.naas.government.bg/bg/...

347 1

Полезно ли е подхранването със захарен сироп през пролетта?

Mitko: Зависи от много неща. Например в моя район си трябва. Даже не чакам да дойде пролетта. Зап...

461 3

Осиротяло семейство

OSZ: Ако е станало търтовка ще има търтеево пило.... Аз бих ги смесил като ги напръскам с разре...

238 2