Цена на царевицата реколта 2011?

• K
    Здравейте,някои запознат ли е с цената на царевицата тази година?\r\n\r\nпоздрави
  • A
    Здравейте, къде се продават царевични кочани и каква е цената на тон.
  • S
    Североизточна България има търсене на 320+ ддс и 320 лв без ддс.
  • I
    310+;310 без,а в Разград в завода 335+ закарано на място.
  • F
    Какво става с цената, няма ли колеги, които са продавали или поне кажете какво ви предлагат като цени.
  • I
    Цената в момента е 320+ замръзнала и не мърда,а уж казаха, че след изборите ще има раздвижване
  • D
    Виж кво приятелю ние можем винаги да спорим но не можем да допуснем да сме от лротивниковият отбор!!Аз така мисля !!! [banan-kitara]
  • S
    Дифими преди време се опита нещо да се заяжда с мене,но аз отдавна съм му простил и го уважавам като колега! Само един съвет-при влага 17% царевицатА СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ СЕ ЗАПАЛИ!
  • D
    НИЩО ХУБАВО !!! АКО НЯКОЙ ЗНАЕ НЕЩО - ЧЕ ВЛАГАТА Е 17 И НИКОЙ НЕ ЩЕ ДА КУПУВА !!!ПИШЕГЕ!!!
  • I
    Нещо по актуално колеги???
  • I
    Над 14 влага,вземат 3-5лв на тон, за всеки пункт по-горе.
  • D
    Колеги благодаря ви на всички за всичко дано времето и всичко е с мене до края на седмицата да успея !!!Хайде наздраве за празника да правим ка [banan-kitara] квото знаем пък да става каквото ще !!!!
  • P
    Има цени и още малко отгоре, но трябва количество. Те фирмите в региона са ясни и се знаят. Днеска единия дава малко повечко, утре пък другия. После пък има и моменти, в които никой не желае нищо(както беше преди известно време). Така че ситуацията всеки път е различна с различните търговци: зависи кой как ще те извърти и колко му е спешно да пазарува количества, зависи и на колко км е стоката от мястото, където ще се кара.
  • S
    Няколко фирми в Добрички и Варненски регион купуват на 310+ддс до 14 влага.
  • P
    А за 14.5-15 % колко плащаш?
  • M
    310+ с влага 14% 0889750886

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

233 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

984 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1608 2