ЗОВ ЗА ПОМОЩ - ИЗГОРЯ НИ ФЕРМАТА !

• G
    Здравейте колеги!Сполетя ни нещастие мен и цялото ми семейство!!!Изгоря ни 20 годишен труд,всичко стана на пепел.Злонамерен човек запали цялата ни ферма и всичко се превърна в пепел,сено,люцерна,фураж животните оцеляха за наше щастие но всичко останало и помен няма от него.ПОМОГНЕТЕ НИ МОЛЯ,КОЙ С КАКВОТО МОЖЕ!!!От държавата не се отпуска помощ,не ги интересува че животинките спят под открито небе на поляната,доят се на ръка от мен и 15годишните ми две деца.....!Еййй хора,помогнете!!!Започваме построяването на зградата на животинките,трябва цимент,тухли,корита за хранене,доилен апарат.......Фермата ни се намираше и дай боже да я построим отново в с.Драгоил,общ.Драгоман.Ако има хора съпричастни към наща мъка,моля звънете на тел. 0878818035 Албена Соколова BG77 UNCR 7000 1503 4686 14
  • S
    Ако имаш възможност направи отделни сгради раздалечени и винаги имай едно наум.Там и водата незнам как е ако си в бившото ТКЗС .Дали има възможност да направиш някакъв резервоар. Незнам мене ме е страх сто бали като струпам и все гледам да са далеко от оградата. Нашият народ много мрази някой да работи и все гледа да напакости. Колега ше помогнеме колкото можеме съжалявам че се уцели толкова труден период не губи кураж ние сме на правия път .Поздрави
  • E
    Здравейте, Сметката я има в първия пост още "Албена Соколова BG77UNCR70001503468614" Колеги, дайте да помогнем на хората, кои с колкото може, в такива моменти и 10 лева са пари, от собствен опит го знам... Поздрави, Георги
  • M
    Това е и причината и малкото,които все още се занимаваме с животни да ги местим из пущинаците,където не стъпва човешки крак.Колкото по-малко те знаят кой си и с какво се занимаваш-толкова по-добре!В Умляк само Стефан остана с по-голяма бройка животни.При първа възможност(до дни)ще мина да видим с какво мога да помогна.Кураж!Пазете си нервите и здравето,защото идиотите в района няма да свършат!
  • G
    Благодаря ви мили хора!!!В този труден момент за мен и семейството ми, подкрепата която получавам във формата на различен вид помощ, ме изпълва с такава признателност към вас, че никакви слова не могат да я опишат. Но чрез Вас и с Вас ние имаме волята и желанието да продължим напред!БЛАГОДАРИМ ВИ!!!
  • S
    Колега познавам добре района родата ми е от село до границата.Работил съм в Драгоман и съм живял години в Умляк при приятел.Какво искаш от тези хора където зависта е движешт момент в живота им.Там са мързеливи и зависливи затова трябва да спиш с пръст на спусъка като думнеш един двама от най отявлените боклуци ше мирясат за година и после пак така жалко че се мъчиш из тоя край там комунизмът е епидемия по лоша от чума.......
  • K
    Даите банкова сметка. поздрави
  • E
    Съгласен съм, Аз преведох малко пари... Поздрави, Георги
  • M
    Колеги,дайте да помогнем на жената.Става въпрос за малки суми,които на нас няма да ни решат проблемите.Всеки може да отдели по нещичко за да бъде съпричастен към тези хора.Наближава зимата,нека се опитаме да се поставим на мястото им и да покажем,че си помагаме...
  • E
    Не се отчайвайте. Най-важно е вие да сте здрави, за да се преборите с трудностите.
  • G
    Всичко изгоря на 30.08.Два дни гасихме огъня и все още има дим от почвата.Страшно беше,а от днес на татък все по страшно ще е.
  • M
    То палежите станаха много популярни последните няколко години.И аз миналата година си минах по реда,но изгоряха само бали сено,защото не държа всичко на едно място.Мислех,че цигани,които изгоних са драснали клечката,но после разбрах,че е било изблик единственно на завист и то от човек,на който съм му помагал.Е,гадно е наистина!
  • M
    Колежке,кога е станал инцидента?Сега чувам,макар да си в нашият край.За колко крави става дума?
  • E
    Здравей, Пусни една банкова сметка и всеки може да помогне с колкото му е на душа и по джоб... Не се отчайваите, ще се оправят нещата... Георги

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

167 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

179 0

Овце без мляко

Здравейте, колеги имам следния проблем Овцата се агни има направен съд ,но няма никакво...

295 0

1 био ЖЕ

Агри.БГ: Здравейте, Няма промени в пресмятането (поне към момента не са упоменати). Съгласно § 2з...

129 1

Българска порода за месо

Здравейте фермери пиша ви защото имам един въпрос на който не мога да си дам отговор а и...

459 0