Цена на амониев нитрат

• S
    Някой знае ли цената на амониевия нитрат към 30 август 2011?
  • K
    Може би трябваше да напиша , че се добива в готова форма за използване или че не иска преработка ! Към момента не ми дойде по-добра идея
  • G
    е Колев много яко "метана се добива под формата на метан" така е наистина, но цената на Метана се определя като функция от цената на другите основни енергийни суровини - петрол и въглища (или поне Русия така я определя) та Стоян по принцип е прав би следвало да пада ама ....
  • K
    Стояне Природния газ (Метан) няма нищо общо с пропан-бутан-а ! Метанът се добива под формата на метан ! А пропан-бутанът се получава от петролните продукти ! Така че незнам колко са обвързани двата вида газ ! Торовите заводи работят с метан а не с пропан-бутан
  • S
    Логиката ,че искат да вдигнат цената на газта е "антилогика",защото цената на петрола падна ,а уж цената на газта е вързана с тази на петрола,т.е. цената на селитрата трябва да падне ,а не да се вдига! Лично аз ще изчакам докато акулите решат,че 470 без ДДС е добрата,"равновесна" цена!
  • D
    агро експерт ,писал съм ти на лични нещо.
  • F
    доколкото знам от 01.09.2011г. цената на газта се покачва...респективно и цената на САС и Амониев нитрат- ще се покачат с 10-15лв.
  • A
    Здравейте! Ако Ви интересува сходния продукт - Стабилизирана амониева селитра (САС)- 32 % азот + 4 % фосфор произведен от Агрополихим АД. Цената на едро е 540 лв. За повече информация https://www.agroexperts.bg/
  • G
    аз чух за 580+ДДС

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Селективни хербициди

Няма значение: Каква доза приложихте

141 2

Проблеми с домати

Здравейте! Сложих разсад преди 4 дни. Никога преди не съм се занимавал и не знам точно ка...

269 0

Калиев сулфат и троен супер фосфат

От къде в Стара Загора мога да намеря Калиев сулфат и троен супер фосфат

2889 0

Споделете съвети при торене на лозя

syfury: Здравей, Като цяло калиевите торове в България са скъпа суровина, но за щастие нашите п...

3108 4

Хербициди срещу полски хвощ при поникнали картофи

darvarq83: Имам същият плевел в царевица ,и аз не мога да се отърва от него.Пръскам с Мустанг тръшка...

4431 4