Каква е актуалната цена на овеса през 2011?

• M
    Колеги да знае някой как върви Овеса,като цена.Гледам,че по борсите го няма.Ако знае някой нещо по въпроса -нека да сподели
  • B
    Овес: http://borsi.dir.bg/_wm/library/item.php?did=535967&df=8&dflid=3
  • K
    Немаш грижи Мимо аз и без това го продавам само за семе ,стига да се обадиш на време ,че тази пролет овеса беше много търсен поне при мен
  • M
    Колега имаш ли нещо против да ида даси зема от теб Овес за сеитба-става въпрос за около 200-250кг колкото даси хвана семе.Ти направо ме разби с тоя Овес.Преди 10год. само имах добив от 330кг -и от тогава несъм изкарвал повече от 200кг.
  • K
    тази година утрепах рибата над 14.5 тона от 33 дк австрийски сорт
  • M
    Ехеее [:slap:] браво бре колега--ти направо с избил рибата с такъв добив
  • L
    средно 300кг прибрахме с 10кг амониева и едно пръскане на най-слабата нива, а за цената здраве да е
  • M
    50-60ст.ми се струва нормално при добиви от порядъка на 150-180кг.Но па 35ст. си е наистина -подаряване [:slap:].Благодаря ви колеги за информацията да знам и аз какво да права
  • M
    Имам овес и то за разлика от лани хубав,но ако продам няма да е по-малко от 45-50ст.Нека първо да видим колко гадинки ще храним тази зима,а продаването е лесно.Овес се търси и пролетта.
  • K
    овес имам 15 тона но за сега не продавам миналата продавах на 0.60 ст
  • M
    колега какви са тия подаръци дето си правил [:slap:]
  • L
    на 35ст го продадох веднага след жътвата

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

222 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

974 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1604 2