Цена на силаж

• P
    Колеги дайте малко информация за цената на силажа за тази година.
  • S
    От 10 години правиме и продаваме силаж без да имаме нито една крава! В някои години се печели,в други не,но и целия живот и бизнес е така! А на Жоро ще му кажа -да опита,има хляб в тая работа,стига да може да направи 3 тона от декар без поливка!
  • S
    От 10 години правиме и продаваме силаж без да имаме нито една крава! В някои години се печели,в други не,но и целия живот и бизнес е така! А на Жоро ще му кажа -да опита,има хляб в тая работа,стига да може да направи 3 тона от декар без поливка!
  • S
    купуваме и продаваме,защото ни трябва.а колкото до това,че като отворят силажната яма трябва да се продаде не е съвсем така,защого в момента се продават и консерванти за силажа,които не му позволяват да се развали бързо. и ние бихме купили,ако цената с транспорт е добра.ние сме по пътя между ЧИРПАН и Димитровград
  • C
    za direktna konsumaciq
  • G
    Ехе много кандидати Догодина ще направя повечко само да не се откажите
  • I
    Вие хубаво си продавате силаж, но доколкото помня технологията му е такава, че не търпи много продажби. Веднъж извадили се от силажната яма не трябва много да обикаля и престоява, защото започват окислителни процеси. Ако искаш да правиш силаж, засей известно количество сладка царевица и я смеси с останалата(практически съвет).
  • C
    joro az sam po nablizo
  • S
  • M
    Ако е за козите-хич не ти трябва!Подсигури им люцерна и концентриран фураж и ще видиш млечност.Има смисъл при кравите,защото е евтин,макар че аз и на тях не правя и не давам.Зимата освен сено на воля залагаме по половин бала люцерна,конц.фураж според лактацията и като сочен фураж по около 5кг тиква или цвеклови резанки на глава.Ако храниш със силаж ще ти трябва и слънчогледово кюспе,иначе маслеността отива на кино и не само тя-става дума за крави.
  • S
    A az na 3 km ot plovdiv davai oferta
  • M
    ако крайната цена с доставката е добра и за двамата защо не.на 13 километра от нова загора съм
  • G
    Аз ще го карам където трябва имам и транспорт
  • M
    винаги ще има кой да купува силажа,но с транспорта е трудно защото не всеки разполага с такъв.
  • G
    Въпроса е има ли кой да го купува? Аз съм готов да го правя (за сега правя само за себе си).
  • C
    при нас няма кой да го прави и продава ето пазарна ниша

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта