Стартова цена на слънчоглед - 2011

• P
    каква стартова цена очаквате колеги
  • D
    Купуваш си олиото или даваш пари. Слънчогледа го стискаш за напролет, пък квото стане. За сега немога да го продам на убава цена.
  • M
    А олио взе ли за рента. На ишеме работят ли. При нас олиото е 2.10 , а слънчогледа 580+
  • I
    Днес бях в Балчик, ходих до Папаз Олио, купуват слънчогледа на 640+ в момента.
  • I
    Явно тези , които познаваш , не са от ранга на Максим. Предлагам в темата да се обсъжда само цената на слънчогледа , защото последните 2-3 страници са запълнени само с глупости. Всеки вече разбра ,че Максим не е никакъв търговец , а просто писач , така че да коментираме единствено цената.
  • S
    Познавам всички големи производители в моя раион защо не сам чувал такъв голям търговец на име Maxim? А само Анджело,Борисов и така нататък.
  • I
    Много злоба ръсят тея търговци много нещо, но забравят, че те без нас не могат, а ние можем без тях. Народа го е казал: "Храни куче, да те лае" [bi4]
  • M
    Лавандуле..Максим,отдавна работи само с "големите" и за по-малко от 500т. не си обува чорапите...Така,че..наистина е крайно време да минеш на топола...
  • L
    С тия ренти вярно няма смисъл да се отглеждат зърнени култури. При нас в Добруджа големите риби ги качиха, понеже влагат сериозно в технологии и техника - той като вади 50-100% повече продукция от мен, естествено не му дреме за рентата. А и най-важното - не продават на такива като Максимчо, а си намират сами пазар. Аз лично сериозно съм започнал да се ориентирам към намаляване на арендованите земи и засяване на моите с трайни насаждения, още 2-3 години и живо здраво спирам изцяло със зърното. Максим да си търси от големите
  • G
    Аз не смея да кажа, че ще идвам за да не ми мине котка път пак но определено ако не съм командировка съм там задължително.
  • P
    Жоре, голям звер си си взел. Да вземеш да дойдеш на срещата, че да почерпиш за него. Той Максимчо сигурно няма да дойде да почерпи за Аудито , ами да има поне един сигурен. И продай повечко царевичка , че да ти стигнат [dalavera] [dalavera] [dalavera] за черпнята.
  • G
    E Максиме стига сте се лигавили с тези аудита ей това долу виждаш ли го нито на парите му можеш да се мериш нито на въртящия му момент а съм си го взел да си го карам у калата
  • R
    650+слънчоглед,330+царевица-закарано пристанище варна
  • S
    Станчо,за моето стоене от другата страна на барикадата нещо си в грешка и то голяма.Не се правя на земеделка ,а съм си зърнопроизводител още от времето когато ти сигурно си бил ученик.За добив от 200кг.няма да коментирам.Кой колко е изкарал сам си знае.Има с по 200кг,има и с по 380кг.А сега най болния въпрос -цените.Да ти кажа и на мен ми се иска да го продам на 1100 лева тона като миналата година,ама никой не ми я дава тази цена.И аз си държа продукцията до пролетта-всяка година продавам април-май,и си нося последствията .Кой спечелил,кой загубил е отделен въпрос.Не защитавам търговците,всеки има право да пише и коментира каквото желае.Ама празни писаници из форума с измислени цени подвеждат колегите.
  • S
    Хахаха Максиме днес цял ден ме забавляваш тука ще взема цял ден да стоя в форума да ти слушам приказките.Аз поне не се крия под чужда снимка като теб качулка на страшен ли се правиш с тая качулка незнам.А за колите надали можеш да ме уредиш щото сам фен на жигула и трупам резерви за години като тая за да имам даян да не си давам стоката на такива като теб без пари за да си копуват нови коли а аз да лапам мухите.
  • M
    станчо...гледам на едната си снимка в профила...позираш на хората пред колите..в частност Ауди..Ако си им фен...мога да те уредя,като те оставя цял ден да се снимаш пред моята..повярвай ми...хубава е и е произведена юли тази година от същата марка [:namigvane:] Като мой верен читател...няма да ти струва нищо и може да качиш снимките в гепиме да сваляш мацките там

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

230 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

981 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1606 2