Къде да купя един от двата хербицида най - изгодно, глифозат_Валсаглиф

• N
    Колеги от каде да купя един от двата хербицида най изгодно -глифозат_Валсаглиф
  • S
    Ползвай НАСА.Цената е няколко пъти надолу от препаратите със същото активно в-во.Вземам го от агроаптеки по 6лв/л.Слагаш 400-500мл/дка и всичко става барут.Абе те препаратите като и семена,торове си е е---о майката в Б-я за разлика от нормалните д-ви.Като сложиш и части за ремонт,ниската цена на продукцията за разлика от белите д-ви и ти идва да си сложиш сезала на врата.Голям бизнес са препарати, тор,семена.Всичко се продава под индиго няколко пъти.Пей сърце!
  • C
    браво
  • I
    Не са фалшиви - дори напротив. По-добри са от това, което се внася и се разфасова у нас, което често е произведено в Китай.
  • C
    нее истина колко са евтини тия препарати , а ние умните били фалшиви. дръжки ние сме големи глупаци, като неможем да намерим от тях и почваме да плюем. Който ползва от турските препарати и каже, че са фалшиви, нека ми се обади. За 3 година ползвам от тях много съм доволен , господи та 74 милиона души са, да не ядат домати ,големи колкото сливи и пълни с червеи а бе кво се ядосвам бб
  • C
    аз си купих от турция и не глифозад а раундъп за 7лв л грандстара за 10лв 50гр и лонтрел 1л за 40лв
  • от сливен или ямбол по евтино е
  • K
    Пиши тогава на Боико Борисов. [banan-kitara]
  • N
    АКО ГО ТЪРСЕХ НЕЛЕГАЛНО НЯМАШЕ ДА ПИША В ФОРУМА
  • I
    Приятел ми уточнявай, че го търсиш "нелегално" не от агроаптеките Наса 360 в 20л туба 7лв/л крайна цена от фирма търгуваща с препарати за растителна защита
  • V
    цена около 7 лева без ддс ако не можеш да намериш по фирмите пиши от къде си и ща се опитам да помогна с някой телефон
  • N
    Добре че сте ми писали че се продава в агроаптеките аз не знаех ?????? agro-magazin.com/index.php?main_page...
  • I
    Както е писала Валя от агроаптеките а ако питаш за конкретно място трябва да поразпиташ в агроаптеките покрай теб за цени и да си избереш от коя ще го купиш
  • V
    От агроаптеките колега.Тотален хербицид е и също НАСА.Активната му съставка е 360 г/л глифозат, като тази на посочените от вас два хербицида.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

телен червей

цецо: пълен боклук е тоя натуралис мин година го полэвах

591 1

Пръскане за трева

kiko: Ходи до някоя агро-аптека ще ти кажат там.

2113 3

Пръскане на краставици с нуреле

stefka66: Здравейте,не е нужно да спазвате този срок,но нуриле не помага от опит знам.Пръсках с мосп...

7258 3

Мандарина - пожълтяване

petarkadakevliev: Аз имам подобен проблем, с лимон и мандарина. Препоръчаха ми също този акарицид, сигурно д...

3324 3

Билка срещу белокрилка

bilkobegins: Белокрилка - разтвор от мек сапун, сернокисела глина

5888 5