Питане относно сортове праскови

• A
    Здравейте,имам няколко питания ако може някой да помогне.Интересува ме относно прасковите,имате ли представа кои сортове са привлекателни за износ и ги търсят навън,които виреят унас.Също и за нектарините ме интересува.Защото виждам,че има страшно много сортове,но кои главно биват търсени и са ценен търговски сорт за износ.Също какви сортове праскови и нектарини могат да се намерят в Гърция,дали са същите,които и унас има,или си имат техни сортове ? Благодаря ви предварително.
  • A
    Някой ?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

S

Навесна пръскачка 200л.

molwtuis: Stephanie Dizon, from South Carolina Hi my name is Stephanie Dizon, from South Carolina....

42 1
D

Kakvo shte kajete za praskovkite

minka1: И аз имам такива в градината си. Смятам първо да почистя раните ( да ги остържа). После ще...

1561 3
H

Какъв сорт праскови да избера?

Здравейте, Искам да засадя 10 дка праскови. Решил съм да посадя три сорта които зреят -...

2684 0
D

Въпрос относно кайсиево дръвче

marinov55: Здравей,колега! Обърни внимание,дали около въпросното дърво в диаметър на 100м.има други...

2372 2