обучение на зайцевъди

• R
    На 20 юли пуснах запитване във връзка с \\\"проведения курс\\\" в Плевен на 18 и 19 юли в хотел Балкан.Не се получи отговор на запитването ми -напротив то беше изтрито за да няма коментарии.......Оказа се че е било семинар -хапване и пииване с пари от Европа.
  • R
    Асене,преди време можехме да контактуваме във форум "зайци бг" и там имаше следното -Курс за обучение на зайцевъди-говорилня... Мнение на Асен Върбанов>>СряФев 23/2011 6.32 рм.Днес бях в София във връзка с програма за...... Иванов е прав защото асоциацията трябва да включва отглеждащи зайци,ветеринарни специалисти заводи за фуражи,изкупвачи , кланници и пласьори...
  • A
    Иванов винаги е прав и за това във всяка тема той е компетентен и всички му се кланят, а за останалото явно нямам шанс да споря с теб. Не ми е ясно как без да излизаш от двора си знаеш всичко за зайците??? Явно си от голямата маса българи където от нищо не разбират но за всичко са компетентни. П.П. Ще ме сетиш ли какво е било написано през февруари и се е променило до сега? И най интересното е как разбра, че има нещо променено при положение, че сам казваш че не си на ясно какво се е случило???? Нещо май доказваш, че обичаш да се заяждаш и да си чешеш езика без да си компетентен поне малко.
  • R
    Асене,бъркаш ме с някого-занимавам се любителски с зайци,основната ми дейност е пчеларство и земеделие...Та на въпроса: -целта на курса е писана от теб още февруари.Защо се измени? -Още от социализма останаха тези "семинари",хапване и пиване за чужда сметка,безцелно.... -Коментирам председателя на борда заради безцелното харчене на европарите..... -За каква асоциация говориш? Има ли дейност?Кого е сдружила? Иванов е прав
  • I
    Когато заците не се продават е правилно в асоциациацията да са предимно търговци, а не производители. За какво им е на производители на заешко асоциациация управлявана от производители на заешко? За да си обменят опит какво да правят с непродадените зайци? Строителят като закъса с продажбите търси брокер на имоти, а не друг строител да му помага.
  • A
    Рико явно знаеш кой е бил на семинара и ти е ясно за какво се е приказвало през тези два дни- ТОГАВА КАКВО СИ РЕВНАЛ КАТО ВДОВИЦА???? Между другото Иванов се изказваше за прецедателя на асоциацията, но виждам, че явно си доста разпенен, че не схващаш написаното. Що се отнся до борда и неговото ръководство- да благодарение на него се оказа, че НАРОДА СИ КОПУВА ВОДА НА ЦЕНАТА НА МЕСОТО. П.П Рико ти да не си жена защото с заядливите си бръщолевения ми напомняш на някой?!?!
  • R
    За председателя на борда-Иван Ангелов,завършил институт по съобщенията,работил в Либия а от 1993 год. е собственик на фирма Градус -Ст. Загора.От тези факти може да се направи заключение за дейноста на този "продуктов борд" сформиран още 2005 год.,както и ефекта от неговата работа. на политиката на министерството
  • R
    това си е типичното за използвача -да намажеш от евросубсидиите-браво... И какво толкова се обсъждаше на този семинар,какви идей и предложения се разискваха....Присъстващите са ясни-прекупвачи,дребни фуражопройзводители,пройзводители на нискокачествени клетки и т.н.А Евросъюза отпуска/макар и малко/средства за съвсем други цели....
  • I
    Не го познавам и не ме интересува, говорих по принцип за асоциациите в България.
  • A
    Рико, какво беше на 18 и 19 пишеше в поканата и ако толкова те интересуваше можеше да дойдеш да намажеш и ти от евро-парите. Иванов сигурен ли си в това което пишеш? Имаш ли си на идея кой е председател?
  • I
    Ти какво искаш да бъде? Да се съберат зайцевъди за да се обучават как се отглеждат зайци? Глупости на търкалета! ЕС отпуска някакви пари, те трябва да се усвоят и защото са малко най-добре да се изпият. Докато асоциациите се ръководят от производители ще е така.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта