ЦЕНА НА СЛЪНЧОГЛЕД РЕКОЛТА 2011

• A
    Привет на всички!\r\nИма ли вече предложения от търговци за цена на новия слънчоглед? Какви са очакванията?
  • A
    Като гледам как се срива рапицата не вярвам слънчото да тръгне на повече от 630-650.
  • T
    и все пак някои има ли представа за цени моля бъдете по сериозни
  • S
    абе максиме, що не вземеш да изледеж на полето да отгледаш една пита сланчоглед поне и тогава коментирай цената [:duel:]
  • S
    Таман по темата е колко кила е шарана и на Български слънчоглед ли е хванат! Сладур си и ти рибарче ама ...
  • G
    Оставете свалките за "Гепи ме",карайте по темата! [:namigvane:]
  • M
    Момчее...! Имаш един обяд от мен за хубвите думи..момиче [:namigvane:] !
  • A
    Не гледай в чуждата паница момчеее, не са за твоята глава тия размисли.
  • M
    Не,напротив...изненада ме,даже много са му дали при условие,че това ще е редовната цена от място..При условие,че разбрачите се набутаха да купуват пшеница на зелено на 34+...сега акъла ми не побира..от къде имат още пари за губене [:slap:]
  • A
    Всичко му е ясно на това момче , няма с кво да го изненадаш.
  • M
    Толкова е..тя работата със слънчогледа е ясна..тази година ще е наша [dalavera]
  • T
    на мен ми предложиха 60+на зелено

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

P

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

574 0
К

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

478 5
I

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

1243 0
I

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1735 2