Имам оферта за цена на кориандър, споделете при вас как е

• E
    Колеги, на мен ми направиха оферта на 70 стотинки за килограм. Според мен цената е твърде ниска и смятам да задържа продаването. Споделете ако имате различна информация.\r\n\r\nПоздрави,\r\nГеорги
  • G
    Някой продавал ли е скоро кориандър.....има ли раздвижване на пазара или още дават 0.60 лв за кг?
  • Колеги, продадохте ли кориандъра, нещо темата замря...какви цени се чуват?
  • i kakva cena predlagash???
  • Kupuvam koriandar.Pochisten. [email protected]
  • H
    Zdraveite!I az imam minalogodishen koriandur ,vse oshte ne prodaden.Ne sum chuvala za po-visoka cena ot 0,65st.
  • Да ти е златна устата,дано се вдигнат цените
  • Търговията по международните пазари тръгва едва сега,отпуши се!!!
  • N
    Преди десетина дни го продадох моя на 650+ неискам и да го помирисвам повече .На който му трябва кориандър да си сее .
  • P
    Днес ми платиха коряндъра на 0.61 лв. с препоръката , догодина да не сея !
  • Пазарът замря. Клиентите имат стар скъп кориандър и за това натиснаха цените на новата реколта. Украйна също излезе с по-големи количества от предни години. В момента е трудно да калкулираш цена - Доларът рязко се колебае август 1,35 преди 10 дни - 1,48 сега 1,42. Никой не иска да загуби нито износителите нито вносителите и сделки не се сключват поради всеобщата несигурност . Обидно е, че тази година стоката е с много добро качество, но пазар...?
  • Не съм търговец а директен износител,много е трудно с кориандъра тази година,повярвайте ми!
  • Колега недей да бъдеш толкова уверен.Poli е напълно прав
  • Че кой продава и на кого,че да се изпразват складовете...блаженни са вярващите!!!Тази година с кориадъра ще е хурка!!!
  • Взеха да се поизпразват складовете и търговците почаха да зарибяват.
  • Пълни глупости!!!Никой не плаща повече от 60ст!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

P

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

574 0
К

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

478 5
I

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

1243 0
I

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1735 2