Възможно ли е да се сложи двоино предаване на трактор ЮМЗ

• K
    Възможно ли е да се сложи двоино предаване на трактор ЮМЗ.За новите знам че са така,става дума за предходните модели.В нета намерих че е имало една лимитирана серия с преден мост от молотовка,но просвета е бил малък и са ги спрели.Как и откъде е взето задвижването?Всяка информация е добре дошла.\r\n\r\nпоздрави
  • V
    4estita nova godina kolegi .Naskoro rovi4kaiki iz neta popadnah na FERMER.RU i namerih temata PVM na UMZ /perednii val mostnosti/ ima 4erteji snimki i obiasnenia. Izviniavam se za maimunicata ama nesto se e....
  • 1
    да възможно е само ти трябва оборудването преден мост кардан нищо сложно но не знам да ли си струва цената раздатката можеш да я поръчаш ако те интересува пиши ми ще ти кажа от къде да не правя реклама
  • R
    nikoi nihto novo ne kazva po tazi tema
  • R
    абе колеги трябва ми раздатка другото ще го направим но има ли изобщо откаде да се купи в нашата българия
  • K
    пробваи колега направи едно юмз 4х4 стига да намериш мост и раздатка кардан ше преспособиш ниакакьв успех
  • K
    мтз 7 ако нешто може да ти бьде в полза тази снимка колега разгледаия
  • R
    аз имам 3 юмзета неми трябват други
  • L
    колега най добре си купи едно лтз65 с предно трактора е с двигател на юмз има много добра хидравлика а и такъв трактор може да се купи за 6-7 хил лв аз си купих такъв и съм много доволен
  • R
    daite nehto sahtestveno
  • B
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=DLLA4cAQzX4
  • A
    eto i razdatkata za mosta ot molotovkata
  • I
    Работата няма да се ограничи само до мост и раздатка. Търсенето на читави такива, работата по слагането, преправянето по скоростната. То не е като да сложиш мост на болгар, за който има и е предвидено (изчислено) всичко. Поздрави
  • R
    Защо да не е рентабилно трябват м у преден мост и раздзтката а те не струват цял трактор
  • I
    На поставения от автора въпрос, явно е възможно да се постави преден мост, но не е рентабилна цялата операция. Ако имаш нужда от преден мост, вземи си трактор с измислен оригинален такъв, а не да откриваш топлата вода. Поздрави
  • E
    Колега правени са опити и наистина се е стигнало до някъде с мост от молотовка. Но представи си по време на оран , когато гумата влезе в браздата , диференциала започва да рие в нивата и какво се получава -едно нищо.Това са несериозни аматьорски самоделки. Не случайно опитите са прекъснати. Между едната и другата снимка няма нищо общо. Долната снимка е на трактор с много сериозен преден мост - фабричен. Това е юмезето за което писах по-горе , което много често се среща в Гърция.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

31 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

206 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

97 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

95 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

277 0