Съвет за ремонт на ангренаж на трактор ЮМЗ

• D
    колеги моля за савет скоро на трактора ми излязоха конусчетата на клапана и тои падна в цилиндара като го разглобих забелязах че на буталата са очертани клапаните така сяка6 се допират съвсем слабо жапросами е така ли трябва да баде или има нещо обаркано в ангренажа
  • D
    kolega nemoga da ka4a snimka za6toto sam go zatvorel no 6te go razglobq ot pred i 6te kaja kak e
  • B
    центровката на помпата трябва да е между трета и пета дупка като сложиш щифта но няма общо с клапаните.
  • B
    Правя мтз от 15 години ама такова чудо не съм виждал-качи снимки ако можеш.
  • K
  • D
    klapanite sam gi napravel na 0.25 vsmukatelen i nna 0.30 izpuskatelen
  • V
    а провери ли центровката на клапаните. аз съм виждал центровка при която се чупят клапани не само падат.
  • V
    а провери ли центровката на клапаните. аз съм виждал центровка при която се чупят клапани не само падат.
  • V
  • V
  • D
    на есен ще го разваля да погледна че сега в кампания не муе времето
  • K
    samo si obrkal ne6to po centrovkata na angrenaja nemoje da propadat taka klapanite ta da se otpe4atvat na bytalata
  • D
    главата е чисто нова на 1 година е и аз така мисля че ще сам преварлел зъб при зацепването
  • K
    преди да предприемеш каквото и да е ревизирай ангренажа ,вероятноста проблема да е в ангренажа е над 50%
  • B
    вземи и шлайфай главата като я шлайфат нека да окопаят леглата на клапаните
  • D
    да споделя още нещо колеги кадето е зацепването на ГНП сам на последните дупки на центровката

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта