Има ли още колеги, като мен без субсидии?

• M
    ima li fermeri koito ne sa polu4ili nacionalnite dopla6taniya?Na men gi prevedoha, no na saprugat mi o6te nyama i dali 6te ima ve4e prevodi neznam?Ako nyakoi ima info neka pi6e..
  • Z
    Колеги, вече не коментирате субсидиите и жалбите, които подадохме.Всички явно сте доволни, или вече ги отписахте парите.
  • A
    http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/razgovori-gosti/story/925363238-Fermeri_obviniha_MZH_i_Fond_Zemedelie_v_koruptsiya.html
  • A
    Здравейте! Ако някой е гледал Тази сутрин по БТВ,колеги участвали в работните групи за разглеждане на възражениятя изказаха съмнение, за манипулирани протоколи на работните групи,а именно като при въвеждането от хартиен на електронен носител има разлики.Показаха протоколи за признати възражения,но плащане няма.
  • V
    извинявам се за въпроса.....видях само втората снимка тъй като чета последните коментари.сега видях и първата....и все пак какво става със субсидийте.....още няма и май няма и да има..... [mnogo-qdosan]
  • M
    Ako pro4etete kakvo e napisal kolegata mnogo dobre 6te razberete s kakvo e napravena snimkata DELTA PLANER
  • V
    как е направена тази снимка.от сателит ли?а по темата и на нас не са ни превели нищо след възраженито.
  • A
    А ето и пасището
  • A
    Има.Аз изгърмях с 130 декара ливади и пасища.Даже се качих на делта планер да ги заснема и пратих снимките за сведение с възражението,но май никой не ги е взел под внимание,щото нямам превод.Работили са по тяхната карта явно.Това на снимката е 6 дка ливада,актуална към 15 май 2011.
  • M
    много малка разлика имам от исканата сума и преведената след възражението. но аз някой парцели където има сянка или пък мочурище(около 1 дк. общо) въпреки че и то се коси ги отрязах за 2011 и предполагам, че от това имам малко разлика. има статия тук, че 100-150 000 дкра са включени в допустимия слой, но знам ли да не ни режат за същите за 2011. или ако трябва сега през сезона да се изиска проверка та да няма проблем за напред. да няма пак по дфз и мзх
  • S
    в справката са описани номерата на парцелите.в които имаш недопустими площи и съответно с колко са намалени,ако тази година си посочил същите парцели сравни хектарите и ще разбереш дали ще имаш санкции.при теб как е имаш ли разлика в парите които са ти преведени и това,което е описано в таблицата
  • M
    да в колоната наредена сума значи преведена. а аз да питам нещо: след като са ми превели парите за 2010 това значили че земите са ми вече включени в допустимия слой? да не стане пак кат таз година да ни ги дадат по средата на земеделския сезон или изобщо да не ни дадат?
  • B
    Аз също не съм получил и стотинка!!!От тази справка нищо не ми стана ясно!!!
  • S
    искам да питам -от справката -наредена сума - означава ли изплатена
  • S
    ДИРЕКТНИ ПЛАЩАНИЯ НА ПЛОЩ схеми и мерки отговарят телефони 02/ 8187 479 и 02/ 8187 449
  • F
    Svetlina,pri proverka v tozi sajt mi izlizat samo subsidiite,koito sym poluchila.Sankcii nqmam.Nacionalnite,koito ne sa mi prevedeni,trqbva li da figurirfat?Maj nqma da ima nacionalni taq godina!?!:(((

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта