Създаване на овощна градина по мярка 121 биологично производство

• B
    Моля ,всеки които може да ми помогне с всякакъв вид информация да се отзове на помощ.Може и с готов проект които е минал пред ДФЗ ако не звучи нахално ще съм Ви много благодарна!Итерисуват ме всички подробности и инвестиции които са необходими по създаването и отглеждането.МОЛЯ ВИ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ [dalavera]
  • F
    Зравейте,как се справяте с болестите?Поздрави
  • B
    Благодаря на всички !Градина е създадена биологични ябълки.Набрахме и първите плодове които са много вкусни с приятен външен вид.
  • M
  • L
    БИО може почети всичко...
  • A
    Да, права си, биото може да са орехови насаждения, или подобни.......
  • S
    Въобще не е така.Има си начини за отглеждане на почти всичко по биологичен начин и то доста успешно,но трябват доста много познания.И няма да е лошо да си имаш пазар,а мераклии за биопродукти винаги се намират.
  • S
    Въобще не е така.Има си начини за отглеждане на почти всичко по биологичен начин и то доста успешно,но трябват доста много познания.И няма да е лошо да си имаш пазар,а мераклии за биопродукти винаги се намират.
  • A
    121 е модернизация, 214 е биоземеделие, но ако отглеждаш култури които изискват употребата на силни исектициди и фунгициди няма смисъл според мен, най много да изкараш зърнени продукти,плодове или зеленчуци без търговски вид, а да не говорим и по-малко количество.
  • L
    Прочети си наредбата за подпомагане по мярка 121. Кристално ще ти се изясни всичко. Трябва да знаеш какво те очаква, за да правиш планове. Разбира се човек не може да знае всичко, но затова има и служба за безплатни съвети в земеделието във всеки областен град. Успех
  • S
    tova bio za men si e 4ista glupost, ako iskash da pravish pari ti trqbvat koli4estva

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

L

Болести по наровете

Никола: Има агрономи за този въпрос....Ако аз ти кажа че муха е причината..ще решиш ли проблема...

16 1
Y

Пръскане на сини сливи с чили на прах?

Здравейте, имам една овощна градина от сини сливи и съм по БИО чух, че може да се пръска с...

339 0
V

Относно лозата

Имаме си лоза, която ползваме за сянка - живея на втори етаж - вече повече от 25 години я...

142 0
O

Орехи

Здравейте, Аз имам около 5 декара орехова градина, някой ще можели да ми каже цената на...

312 0
X

Унищожаване на корените на трънки от веднъж без препарати.

Здравейте, искам да унищожа 500квадрата гъсти ама гъсти корени на трънки. 2 месеца съм ги...

678 0