Цени на телета 2012

• B
    Колеги какви са цените на кг живо тегло?
  • B
    Колеги как е пазара има ли търсене и на каква цена
  • I
    Zdr kolego kakva e cenata na teletata v1v Dobri4ki region blagodarq vi
  • S
    Ne mu varvi na mom4eto
  • N
    Иванов,това за зоопарка към мен ли беше? Няма нищо лошо в това човек да опита от всичко нали? Що се отнася до цената на телетата при нас не мърда на горе,дават 3,00-3,10
  • N
    Иванов, това за зоопарка към мен ли беше? Няма лошо в това човек да опита от всичко нали? Що се отнася до цената на телетата при нас тя не мърда на горе,дават 3,00-3,10
  • I
    Zdr kolego kakva e cenata na tele6koto po regioni za6to ne komentirate ve4e ili nqma smis1l da gledame mai
  • D
    В Пловдивско цените не падат под 3 лв,а напротив вдигат се.
  • M
    Мирко,далече си ми аз да ти бях дал крава,но можеше да те пратя при човек,защото и така става(не омаловажавам написаното от Иванов).Хубавото животно си има хубава цена,останалото или е много старо,или е със съсипано виме-прегорено животно вземам само от приятел,или боде,рита при доене и т.н.Най-лесно е да вземеш стелна крава.Тели се-доиш,но и там са най-честите измами.Вземи си напролет женско теле,имаш мляко от козите и след две години ще имаш хубава крава,толкова хубава,колкото ти си я изгледал.Ти ще я познаваш и тя ще се привърже към тебе.Експерименти се правят ,когато имаш 100 крави,та една къде не отишла,но експерименти с две-три животни не бива.Не се отчайвай,а питай на време за да не те боли главата в последствие.Тука хората са добронамерени и всеки ще ти помогне.
  • I
    Мирко, следващия път да знаеш: 1. Животно се купува само с ветеринар! Ще ти излезе малко по-скъпо, но е сигурно. 2. Купената крава заплождаш само със семенна течност от най-добрите бици. И там ще ти отидат малко пари. За общо 70-100 лв. ще имаш здраво животно и теле с голям потенциал, което ако се случи женско ще ти върне парите дори кравата да ритне. Ако кравата не е болна и може да изхрани още едно теле вземи и я заплоди, ще ти кажат каква сперма да търсиш, но е добре и да я махнеш ако е само една. Поне ти не започвай да правиш зоологически градини с 10 вида животни.
  • M
    I na mene ne mi haresva , no predi vsi4ko sam 4ovek i ne iskam da svalqm na hora zvezdite ,4e kravata mi e perfekna i da se podigravam s tqh kakto 4oveka ot koito q vzeh se podigra s nas . Zatova neq shte prodadem za klane , a malkiq sladur na nqkoi koito shte si go gleda dokato porasne . Ako nqkoi e zaiteresovan moje da mi pishe na li4ni .
  • R
    Този въпрос, Мирко, никак не ми хареса [angry]
  • M
    Нали се отели преди дни!
  • V
    КАКВО СТАНА БЕ МИРКООООООО
  • B
    около 2лв
  • M
    Nqkoi znae li kak varvat kravite za klane ?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

P

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

574 0
К

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

478 5
I

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

1243 0
I

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1734 2