Какво става с Жалбите пред Адм.съд

• B
    Здравейте,колеги!\r\nПредполагам има такива като мен ,които са обжалвали Актовете със санкции за 2009 год.Има ли някакво развитие по този въпрос-насрочени,минали дела,евентуално някакви решения на съда и т.н.?!?\r\nМен например миналата седмица с препоръчано писмо ме уведомиха да внеса държавна такса в едноседмичен срок!Направих го и сега чакам да насрочат делото!
  • S
    И при мен е същото.За сега спечелих, но ДФЗ обжалва пред ВАС. Направо, пълна измислица. Не стига че съм прав, а те и обжалват.Нямат срам.А като се замисля, че те парите са си ги взели, защо ли да се занимавам повече, но пък от друга страна, защо да се отказваме, за да им показваме, че сме по слаби.
  • B
    Спечелих делото на първа инстанция!Сега ДФ"Земеделие" обжалва с Касационна жалба пред ВАС!Ако някой е минал тази процедура,нека изкоментира как стоят нещата!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

210 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

291 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

141 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

284 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

700 0