Спешно!Гният ми зелените домати

• V
    Гният ми зелените домати?Почерняват. Как да ги спася?
  • P
    листата се чистят за да може растението да храни плода а не тях първо се чистят до първата китка като избистрят доматите и после до втората
  • V
    ами ако си разгледала и видяла коментарите и по горната снимка ще видиш че са домати,освен ако на доматите викаш краставици,иначе виждам че на втората снимка са краставици и защо дане е реално
  • M
    tolkova yasno se vijda 4e e krastavici ne razbiram za6to pitate, podigravate li se?Ne vseki moje da proizvede takiva domati i krastavici - probvayte
  • V
    ехееее това се казват домати.не разбирам много от градинарство,но сме насадили домати в малък парник.какъв е този сорт домати и защо от долу сте им махнали листата,стига да не е тайна де ние за собствена консулмация си произвеждаме,тъй като ядеме многоооооо домати.
  • R
    или пък така
  • R
    така може и да ми повярваш
  • R
    глупости.Това е върхово или сиво гниене.Ронилан,роврал,суитч за топсин е късно
  • L
    може ли една снимка
  • V
    върховете ли почерняват или целите?
  • I
    Комбинирай контактни фунгициди от рода на Купроцин Супер, Дитан, Шампион и системните Топсин или Ридомил. За предпочитане е Купроцин и Топсин.
  • V
    Ще пробвам,благодаря!
  • M
    С ридомил.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

G

BOBCAT F1 - схема?

Тъй като не намерих точна информация за безколовите домати (БОБКАТ) на какво разстояние се...

102 0
G

Разсад от домати.

Кати: Здравейте! Първо да попитам, какво излезе от разсада с нетипичните листа домат, който сте...

415 1
P

забавяне прерастването на разсада

Може ли пръскане с меден хидроксид да забави прерастването на разсада и какъв е начинът?

427 0
М

Съхнене на листата на домати в саксия

Здравейте, нуждая се от съвет. Имам десетина големи саксии с по 2-3 корена розови домати....

560 0
Б

Безколови домати добив?

Стойчев: късоплодни краставици

1840 1