Да пробвам ли с ферма за зайци?

• C
    zdraveite kolegi spored vas moje li da se napravi ferma za zaici koqto da varvi dobre s 900 maiki dali 6te falira spored vas moje li da stane
  • S
    Не рискувай без пазар. Ако все пак се решиш- обади се.
  • M
    За тази бройка ти трябва лицензирана кланница и пазар.Проучи първо къде,как и на каква цена ще реализираш продукцията си.Всичко е въпрос на аритметика.
  • G
    пробвай не с 900, а с 1001 майки и 100 мъжкарчета. Така ще може да кажеш, че имаш 1000 майки. Впрочем в някои страни има ферми и с по 20 000 майки. Така че ако на година ги увеличаваш с още 1000 за 20 години ще стигнеш АМЕРИКАНЦИТЕ:-)))) УСпех!
  • I
    kolega te zaicite ne vurvat ve4e a i pri 900 zaeka jenski trebva i mujkari da ima mnogo zavisi i ot porodata no misliq 4e zaicite ne vurvat samo 6te se nabuta6

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Зайци

Колеги с каква ваксина ваксинирате, зайците, че в селото започнаха да умират. Или дайте с...

135 0

Търся зайцевъди по мярка 6.1-био 2014/2020

Привет колеги.Ние отглеждаме зайци и кандидатсвахме по марка 6,1 през 2015год. Бяхме вписа...

229 0

Умряха ми зайчета на 10 дни

Здравейте! Имаме малки зайчета-6 на брой (Белгийски великани),родиха се на 6 ти , живи и з...

239 0

Заек - очна инфекция

Здравейте, имам домашен заек, на който едното око започна да сълзи. Предписаха ми капки Ци...

359 0

Пазар за зайци

: Боримес изкупуваха зайци.

1802 1