Субсидии за черешова градина

• M
    Имам черешова градина, която вече е готова да плододава. Искам да взема субсидии за нея. Какво трябва да направя и какви документи са нужни?\r\nПомощ!!!!!!!! [:slap:]
  • I
    Нито аз нито някой от семейството ми е регистриран като земеделски производител, но вземаме по 28лв. за декар обработваема площ. Аз имам 1,5дка, баща ми 3дка и вуйчо ми още 4,2дка и така с нот актове на трима ни баща ми отиде в служба земеделие и гори посочи нивите на компютъра им / с какви овошки са засадени/ подписа една камара формуляри за 1-2 часа и така. Но си мисля, че за единица обработваема площ си закъснял по БНТ вървеше реклама, че до 20 май е срока за деклариране без санкции и след това до 9 юни.
  • J
    trqbva ti li nqkoi ot semeistvoto ti da e registriran kato zem.proizvoditel.vsqka godina da gi 4ertae6 i vsi4ko ostanalo.ili dogovor za podarenda ili naem.i mnogo drygi dokymentatcii i na sledva6tata godina 6te poly4i6 28lv na dka.a osigorovkite na mesetc sa 67lv za sega,bez pla6taneto na s4etovoditele

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта