колеги някои да не е започнал жътва на ечемик

• T
    ако някои е започнал да пише за добиви
  • G
    Даваи Телефони.
  • P
    Написал съм 40 без ДДС, а не 40+, ама между редовете не четете - значи без документ е тази цена. И наистина 35+ ми предложиха.
  • G
    Колега за 40 още не вярвам ама за 34/35+ може.
  • P
    Да ти дам, ама нямам.Вчера бях в Шуменско да уговарям фирма за жътвата, та там жънеха ечемик на полето и прекупвачът купуваше от място. Та той ме пита дали нямам ечемик за продан. Но аз тази година не съм сял - само за частно. И не се и заслушаах много / но цената си я чух твърде добре/. Освен да звъня на комбайнерите да видя дали имат координати на кого са жънали.
  • G
    Даи телефони на тия дето купуват на 40ст. [dalavera]
  • P
    От вчера на 40 ст. без ДДС има търсене в Разградско.
  • B
    dneska zapo4naxa j1tva na e4emika v Razgradsko i poto4no v gr.Kubrat.uspex na vsi4ki v j1tvenata kampaniq
  • D
    Днес започнаха жътвата на ечемика в Карнобатско.
  • T
    dnes 31 + za e4emik
  • T
    горе долу по 500 кила пуска ли
  • D
    Ние жънем от 2 дни без да си даваме зор и около 100 т.ечемик е вече в хамбара.
  • G
    Днес пробно пожънахме половин бункер 11.7 влага.
  • P
    И бургаска област започнаха, но не масово, предполагам от понеделник вече активно
  • D
    в стаозагорско днес са видели машини да жънат яко
  • V
    в района на северна България вече се откри жътвата,в Поликраище започна и върви много добре

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта