цената на пшеницата - 2009ГОД.

• D
    Колеги нека да комуникираме за цената на пшеницата за да можем да сме в час!!!!ПРЕДЛАГАМ ДА ПИШЕТЕ ТУК ИНФОРМАЦИЯ ЗА ЦЕНАТА!!Така ще си помогнем !!!
  • аз вчера продадох на 0.19 без док [:gun:] Но сериозно се замислям какво ще правя до-година
  • Колеги ето и моите прогнози: ечемик : продавайте сега пшеница : продавайте в края на Ноември, началото на Декември слънчоглед : догодина
  • C
    тоест какво си чул??? сподели
  • M
    Аз чувах но това ми се вижда реално едва след нова година, ако държавния резерв не се намеси преди това де.
  • C
    Колеги дочува се нещо за покачване цената на пшеницата!? Някой нещо да е чул от сорта на това? [:tractor:]
  • C
    Давайте да се ядигаме на протест за минимална цена иначе няма да издържим идващите високи цени на препаратите! [:gun:]
  • G
    Аз съм от Ямболско - и аз се надявах колега, но повече не мога да задържам
  • C
    Това си е почти крах за мен, говорим за доста по високи разходи от приходите, надявам се поне на 19+ДДС От къде си колега аз съм от Русе. Поздрави
  • G
    Колега аз продавам в момента на 170лв + ДДС ама едвам ги склоних да я вземат
  • C
    Здравейте колеги! добре цена няма, а има ли някой който да купува?
  • M
    Всичко това е явно някаква тактика на определена групичка хора.Целта им е ясна да разединяват и да пускат неверни слухове с цел лична облага.Аз в никакъв случей няма да се откажа да пиша и да им опонирам, тъкмо напротив. [agressive]
  • L
    Наистина нека поне си пишат имената. няма нищо лошо, нали пишем по дадена тема, за да си помогнем с инфо. няма да е лошо да си знаем имената поне.
  • D
    Бях решил повече да не влизам тук за да не чета глупостите на анонимни философи и на други който не са абсолютно в час за това което си говорим тука!!Така че нека поне да не пречат хората да си споделят мнениятя а не да се опитват да обясняват неща от който са на светлинни години!!!И последно пожелание поне да си пишат имената а не да се представят за анонимни и да си мислят като щрауси че са се скрили като си скрият главите и пишат АНОНИМЕН -всички те разбират дори и по-начина на писане но то трябва малко интелект!!!Приятна вечер колеги ако съм ви досадил извинете ме !!! [banan-kitara]
  • P
    Автор: анонимен - анонимен Re:цената (08.09.2009 23:37) Предлагам на админите да изтрият Дифими и цялата му тема завинаги. Със скапания си песимизъм заразява пазара. Той утре ще се навие и на 0.12 лв. да си продаде пшеницата. В тоя бизнес няма място за дрислiовци. А ТИ НА КОЛКО ИСКАШ ДА СИ ПРОДАДЕШ ПШЕНИЦАТА?
  • M
    Незнам дали е правилно да се трие тема в която толкова много хора са взели отношение и изказали мнения.Демокрацията не е да се трие или затваря устата на когото и да било.Що се отнася дали някой е песимист, то нека който се чувства оптимист да го обори.Все пак в спора се ражда истината.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

230 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

981 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1606 2