Добив на картофи

• T
    за първа година гледам картофи и изпуснах момента да ги заровя.вече са големи,нацъфтяха и май е по добре да не ги закачам а и то ако не всеки ден ,вали през ден и постоянно е кално.ще се отрази ли това на добива.засях 2дк за проба да видя дали ще има печалба,като спазих всички други изисквания-скъпи семена с документ,тор,пръскане когато трябва,поливане и...
  • И
    Дайте отзиви за картофа сорт Джили.
  • 500-600 kg
  • T
    Za 2 dekara kolko kartofa razas shte mi trqbva za pirva godina shte seq
  • Аз заложих 10 стари гуми за да не копая дупки. После ще добавям по една гума нагоре, до 50 см. Ще видя какво ще стане
  • N
    Темата замря...а тамън ми стана интересно
  • N
    Иванов ,как се вадят картофите от тая 50 см. дупка?
  • G
    Колеги влезте на сайта YOU TUBE напишете на кирилица "КАРТОФЕЛЬ" и ще видите лесни начини за отглеждане и окопаване на картофи в Русия.Има клипове подробно обяснено как се отглеждат картофи без да се загърлят.Още напишете и в търсенето на сайта "ЛОПАТА-ЧУДО" и ще ви покажат начини за обръщане и копане на почва без усилия с най- различни приспособления.Такива рационални решения просто не са ми идвали на ума.В Русия картофа е национална култура и можем да се поучим от тях
  • I
    за 1 декар колко семе отива и каде може да се намери
  • Семето което аз използвах е холандско два сорта за пържене иза готвене има Adora цена 2,20 може да се намери и по евтино
  • A
    i az da popitam ot kude vze semenata ?? i ot koi sort e semeto ?
  • I
    здр колко пари са семената на картофите и кога трябжа да се сеят
  • Здравеите! От тази година се занимавам с картофи и използвах един Холандски сорт като всички започнах с малко 1декар при ваденето бях приятно изненадан Добиват ми беше около 5тона и мисля тази година да започна с по сериозен терен. Стаблото на растението беше около 1м и беше осеяно с цветове А размерът на картофът беше доста по голям от яйце .
  • K
    здравейте,моля кажете ми тази технология на отглеждане на картофи,и аз ще засаждам 2дка много ранен картоф ако знаете хубаво семе предложете ми!
  • ...а снимки ще качеш ли..?
  • s udovoltvie 6te probam mersi za informaziqta

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко съществен проблем е пирея?

Здравйте, Искам предварително да се извиня за евентуално глупавия въпрос, който задавам,...

62 0

Помогнете, моля :)

Здравейте, Имам нужда от помощ и мнение по въпрос, понеже ми се случва за пръв път и не з...

99 0

картофи

как да съхраня картофите от мухата

97 0

Колеги, помощ! Какво е това?

Надя: Това е плода на картофа. В него има семена. След време това "доматче" ще се избистри и ще...

197 1

За картофопроизводството и пазара

: на високо субсидирания внос от чужбина-например от полша идват на борсата на 20 ст

5983 21